barepro performance wear kompakt-foundation foundation 10.0 g marki Bareminerals promocja 2023

Cena139.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Douglas

Parametry

Producent:bareMinerals
Kategoria:Podkłady i fluidy

Opis

BAREPRO® Performance Wear Powder Foundation Konsystencja: puder prasowany Krycie: od średniego po pełne Wykończenie: naturalnie matowe liczba odcieni: 14 długookresowY PODKŁAD MATUJĄCY Podkład Twoich marzeń: pozostaje skrupulatnie tam, gdzie go nałożyłaś, przez pełnych 12 godzin* Składający się w 90% z naturalnych składników, w tym witamin i minerałów, barePro wspaniale kryje i równocześnie pozwala skórze swobodnie oddychać.

zmniejsza widoczność porów i ogranicza błyszczenie się skóry. Jest lekki, nie zatyka porów i nie sprawia wyprysków. Jedwabiście gładka formuła pozwala na budowanie poziomu krycia. NATURALNE WYKOŃCZENIE Możesz dopasować stopień krycia do swych potrzeb – od średniego aż po pełne.

kompozycja naturalnych komponentów, w tym mineralnych pigmentów, nie obciąża skóry i nadaje jej zdrowy wygląd. Długotrwały podkład o naturalnym matowym wykończeniu zamknięty w komfortowym opakowaniu. ZNAJDŹ barwa IDALNY DLA CIEBIE w naszej ofercie znajduje się aż 14 odcieni, dostosowanych do rozmaitych tonacji.

*niezależne badanie kliniczne przeprowadzone na grupie 32 kobiet.