bareMinerals BarePro Performance Wear Kompakt-Foundation foundation 10.0 g promocja 2023

Cena139.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Douglas

Parametry

Producent:bareMinerals
Kategoria:Podkłady i fluidy

Opis

BAREPRO® Performance Wear Powder Foundation Konsystencja: puder prasowany Krycie: od przeciętnego po pełne Wykończenie: naturalnie matowe liczba odcieni: 14 długookresowY PODKŁAD MATUJĄCY Podkład Twoich marzeń: pozostaje starannie tam, gdzie go nałożyłaś, przez pełnych 12 godzin* Składający się w 90% z naturalnych komponentów, w tym witamin i minerałów, barePro rewelacyjnie kryje i równocześnie pozwala skórze swobodnie oddychać.

ogranicza widoczność porów i ogranicza błyszczenie się skóry. Jest lekki, nie zatyka porów i nie sprawia wyprysków. Jedwabiście gładka formuła pozwala na budowanie poziomu krycia. NATURALNE WYKOŃCZENIE Możesz dopasować stopień krycia do swych potrzeb – od przeciętnego aż po pełne.

kombinacja naturalnych składników, w tym mineralnych pigmentów, nie obciąża skóry i nadaje jej zdrowy wygląd. Długookresowy podkład o naturalnym matowym wykończeniu zamknięty w komfortowym opakowaniu. ZNAJDŹ odcień IDALNY DLA CIEBIE w naszej ofercie znajduje się aż 14 odcieni, dobranych do przeróżnych tonacji.

*niezależne badanie kliniczne przeprowadzone na grupie 32 kobiet.