complexion rescue complexion rescue hydrating foundation stick spf 25 foundation 10.0 ml marki Bareminerals promocja 2023

Cena105.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Douglas

Parametry

Producent:bareMinerals
Kategoria:Podkłady i fluidy
Pojemność 10 ml

Opis

Complexion Rescue™ Foundation Stick SPF 25 Konsystencja: podkład w sztyfcie Krycie: przeciętne Wykończenie: naturalnie promienne ilość odcieni: 12 WIELOZADANIOWA FORMUŁA Zapomnij o wszystkim, czego do tej pory dowiedziałaś się o podkładach w sztyfcie.

teraz, poznaj nasz wyjątkowy podkład, którego rewolucyjna formuła oparta jest na wodzie wulkanicznej bogatej w minerały. Ten wielozadaniowy wegański towar łączy zalety nawilżającej pielęgnacji i ochrony skóry z makijażem o średnim kryciu i naturalnym promiennym wykończeniu.

Możesz go używać jako podkładu, korektora, do konturowania i do poprawek. Elementy dobrE DLA SKÓRY Ponad 30% składu podkładu Complexion Rescue™ Foundation Stick SPF 25 stanowi bogata w minerały woda pochodzenia wulkanicznego.

Czerwone algi wykazują silne właściwości nawilżające. Towar ten adekwatny jest dla każdego typu cery, ale będzie nieprzeciętnym wręcz wyborem dla skóry suchej. EFEKTY - Natychmiastowa poprawa nawilżenia skóry* - Poprawa nawilżenia skóry o 146% po 2 tygodniach użytkowania* - 97% badanych zgodziło się, że podkład jest łatwy w nakładaniu** - 87% badanych zgodziło się, iż podkład się nie warzy** *na podstawie niezależnego badania klinicznego przeprowadzonego na grupie 31 pań i mężczyzn **na podstawie badania konsumenckiego przeprowadzonego na grupie 63 pań i mężczyzn.