Bareminerals complexion rescue hydrating foundation stick spf 25 foundation 10.0 ml promocja 2023

Cena105.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Douglas

Parametry

Producent:bareMinerals
Kategoria:Podkłady i fluidy
Pojemność 10 ml

Opis

Complexion Rescue™ Foundation Stick SPF 25 Konsystencja: podkład w sztyfcie Krycie: przeciętne Wykończenie: naturalnie promienne liczba odcieni: 12 WIELOZADANIOWA FORMUŁA Zapomnij o wszystkim, czego do tej pory dowiedziałaś się o podkładach w sztyfcie.

dzisiaj, poznaj nasz nieszablonowy podkład, którego bezprecedensowa formuła oparta jest na wodzie wulkanicznej bogatej w minerały. Ten wielozadaniowy wegański towar łączy atuty nawilżającej pielęgnacji i ochrony skóry z makijażem o średnim kryciu i naturalnym promiennym wykończeniu.

Możesz go używać jako podkładu, korektora, do konturowania i do poprawek. Składniki dobrE DLA SKÓRY Ponad 30% składu podkładu Complexion Rescue™ Foundation Stick SPF 25 stanowi bogata w minerały woda pochodzenia wulkanicznego.

Czerwone algi wykazują silne atrybuty nawilżające. Produkt ten adekwatny jest dla każdego rodzaju cery, ale będzie świetnym wręcz wyborem dla skóry suchej. EFEKTY - Natychmiastowa poprawa nawilżenia skóry* - Poprawa nawilżenia skóry o 146% po 2 tygodniach używania* - 97% badanych zgodziło się, że podkład jest łatwy w nakładaniu** - 87% badanych zgodziło się, że podkład się nie warzy** *na podstawie niezależnego badania klinicznego przeprowadzonego na grupie 31 kobiet i mężczyzn **na podstawie badania konsumenckiego przeprowadzonego na grupie 63 kobiet i panów.