Bobbi Brown Skin Long-Wear Weightless Foundation SPF 15 Cool Sand 2,25 promocja 2024

Cena239.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Bangerhead.pl

Parametry

Producent:Bobbi Brown
Kategoria:Podkłady i fluidy

Opis

Srednio kryjacy podklad o przedluzonej trwalosci poprzez 16 godzin. Konsekwencją jest naturalne i wielowymiarowe matowe wykonczenie, które jest wygodne, przewiewne i lekkie. Dostepny w 42 odcieniach, dopasowuje sie do mocnego odcienia skóry, by wyrównac i skorygowac cere w jednym prostym kroku.

produkowany w prędkim procesie zimnej fuzji, który zagwarantuje jedwabiscie gladka konsystencje i rewelacyjnie zbilansowana mieszanke skladników kochajacych skóre, substancji czynnych kontrolujacych wydzielanie sebum i przychylnych dla skóry pigmentów.

Niesamowicie miekki i latwy w aplikacji - gladko sie rozprowadza i sprawia wrazenie drugiej skóry. TRWA przez CALY DZIEN: Testowany w ekstremalnych temperaturach i wilgotnosci: formula utrzymuje sie do 16 godzin i jest oporna na pot i wilgoc.

elastyczne krycie, które nie luszczy sie ani nie marszczy i wyglada swietnie poprzez caly dzien. WIELOWYMIAROWE, MATOWE KRYCIE: przychylne dla skóry pigmenty sa uwalniane w miekkiej zelowej bazie, która wznosi sie na skórze, odbijajac swiatlo i podkreslajac naturalne kontury i rozmiary skóry.

Natychmiast kryje zaczerwienienia, przebarwienia i pory, zapewniajac krycie od sredniego do pelnego. KomfortowE NATURALNE UCZUCIE: Delikatna formula, która nie sprawia tradziku. Posiada ekstrakt z alg i naturalne pudry mineralne, które kontroluja nadmierny polysk.

Jednoczesnie wiazaca wilgoc gliceryna gwarantuje swieze nawilzenie. Skóra czuje sie zrównowazona i wygodna - nigdy napieta. Wyniki badan: W 4-tygodniowym badaniu konsumenckim z udzialem 101 osób: - 96% osób uznalo, ze ich skóra natychmiast stala sie matowa - 93% osób uznalo, ze widocznosc porów zostala zminimalizowana - 92% osób uznalo, ze ich skóra wygladala bardziej równomiernie przez caly dzien - 91% osób uznalo, ze ich skóra wygladala swiezo przez caly dzien - 84% osób uznalo, ze ich skóra byla nawilzona - 81% osób uznalo, ze podklad poradzi sobie z kazda aktywnosciaNie posiada glutenu.

Testowany dermatologicznie i nie sprawia tradziku. Dwa z naszych odcieni ulegly zmianie: Jesli kupilas Cool Honey przed marcem 2019 r., powinnas teraz wybrac Neutral Honey. Jesli kupilas Cool Golden przed marcem 2019 r., powinnas dzisiaj wybrac Neutral Golden.