skin long-wear weightless foundation spf 15 warm natural 4,5 marki Bobbi brown promocja 2024

Cena240.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Bangerhead.pl

Parametry

Producent:Bobbi Brown
Kategoria:Podkłady i fluidy

Opis

Srednio kryjacy podklad o przedluzonej trwalosci przez 16 godzin. Efektem jest naturalne i wielowymiarowe matowe wykonczenie, które jest wygodne, przewiewne i lekkie. Dostepny w 42 odcieniach, dostosowuje sie do mocnego odcienia skóry, aby wyrównac i skorygowac cere w jednym prostym kroku.

wytworzony w szybkim procesie zimnej fuzji, który zagwarantuje jedwabiscie gladka konsystencje i wspaniale zbilansowana mieszanke skladników kochajacych skóre, substancji czynnych kontrolujacych wydzielanie sebum i przyjaznych dla skóry pigmentów.

Niesamowicie miekki i latwy w aplikacji - gladko sie rozprowadza i sprawia wrazenie drugiej skóry. TRWA poprzez CALY DZIEN: Testowany w skrajnych temperaturach i wilgotnosci: formula utrzymuje sie do 16 godzin i jest oporna równocześnie na pot, jak i wilgoc.

sprężyste krycie, które nie luszczy sie ani nie marszczy i wyglada swietnie poprzez caly dzien. WIELOWYMIAROWE, MATOWE KRYCIE: przyjazne dla skóry pigmenty sa uwalniane w miekkiej zelowej bazie, która podwyższa sie na skórze, odbijajac swiatlo i podkreslajac naturalne kontury i rozmiary skóry.

Natychmiast kryje zaczerwienienia, przebarwienia i pory, zapewniajac krycie od sredniego do pelnego. WygodnE NATURALNE UCZUCIE: Delikatna formula, która nie sprawia tradziku. Zawiera ekstrakt z alg i naturalne pudry mineralne, które kontroluja nadmierny polysk.

Jednoczesnie wiazaca wilgoc gliceryna gwarantuje swieze nawilzenie. Skóra czuje sie zrównowazona i komfortowa - nigdy napieta. Wyniki badan: W 4-tygodniowym badaniu konsumenckim z udzialem 101 osób: - 96% osób uznalo, ze ich skóra natychmiast stala sie matowa - 93% osób uznalo, ze widocznosc porów zostala zminimalizowana - 92% osób uznalo, ze ich skóra wygladala bardziej równomiernie poprzez caly dzien - 91% osób uznalo, ze ich skóra wygladala swiezo poprzez caly dzien - 84% osób uznalo, ze ich skóra byla nawilzona - 81% osób uznalo, ze podklad poradzi sobie z kazda aktywnosciaNie posiada glutenu.

Testowany dermatologicznie i nie sprawia tradziku. Dwa z naszych odcieni ulegly zmianie: Jesli kupilas Cool Honey przed marcem 2019 r., powinnas dzisiaj wybrac Neutral Honey. Jesli kupilas Cool Golden przed marcem 2019 r., powinnas dzisiaj wybrac Neutral Golden.