Dermacol - tinted water resistant fluid - spf 50 - wodoodporny podkład z filtrem spf 50 (8595003107495) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Dermacol - tinted water resistant fluid - spf 50 - wodoodporny podkład z filtrem spf 50 (8595003107495) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 21.79 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-34%
Dermacol Sun SPF50 preparat do opalania twarzy 50 ml dla kobiet
21.79
E-Glamour.pl
Dermacol Sun SPF50 preparat do opalania twarzy 50 ml dla kobiet
22.68
ELNINO PARFUM
Dermacol Water Resistant Tinted Sun Protection Fluid | Wodoodporny podkład z filtrem SPF 50 z pompką 50ml
32.80
ESTYL.pl

Parametry

Producent:Dermacol
Kategoria:Podkłady i fluidy
Działanie brązujące

Opis

Czy znacie historię powstania nadzwyczajnie kryjących podkładów, a także innych upiększających kosmetyków do ciała? Jeśli nie, to właśnie wam ją przybliżymy. Cały początek ich można dopasowywać z rozwojem kinematografii na świecie.

A skoro na świecie, to oczywiście w Hollywood. Tak więc w latach 60.XX wieku grupa ekspertów pracujących w hollywoodzkich studiach filmowych zaczęła poszukiwać kosmetyków, które pozwoliłyby atrakcyjnie wyglądać wszystkim aktorom, a najczęściej aktorkom w filmach.

Chciano stworzyć z nich absolutne ikony, idoli rewelacyjnych w każdym calu. I udało się. Podjęto współpracę z dermatologami i wspólnie stworzono pierwszy podkład kryjący. Producentem okazała się kultowa dzisiaj marka Dermacol.

Dermacol dzisiaj proponuje nie tylko podkłady kryjące Ich oferta opiewa teraz na kosmetyki którymi kompleksowo można się upiększyć. Z resztą – spójrz jedynie na naszą ofertę. W naszym sklepie znajdziesz cała paletę podkładów – zarówno tych bardzo prawidłowo kryjących jak i lżejszych, to wszystko do różnych typów cery i w różnorodnych odcieniach.

Do podkładu można dobrać sobie także nieprzeciętny puder który utrwali nasz makijaż. Tutaj też oferta jest niezwykle wielka i przypasowana do indywidualnych potrzeb każdej Pani. Do tego wszelkiego kolorowe lakiery do paznokcie – za każdym razem w najmodniejszych odcieniach, a także balsamy do ciała, kremy i mnóstwo innych.

U nas każda Pani odszuka coś specjalnego dla siebie. Każda Pani kochająca rewelacyjnie wyglądać będzie mogła zrobić satysfakcjonujące ją zakupy. Dodatkowym plusem naszej perfumerii jest to, iż wszystkie Kosmetyki Dermacol dostępne są w niezwykle niebanalnych cenach.

Może niektórym wydawać się to podejrzane, ale zapewniamy – jesteśmy firmą rzetelną i posiadamy w swych zasobach wyłącznie oryginalne kosmetyki. Niższe ceny związane są z tym, że nie posiadamy sklepu tak zwanego stacjonarnego.

Już dzisiaj zapraszamy wszystkie panie na zakupy. W ten wiosenny czas przyda się nie tylko odświeżenie garderoby, ale także odświeżenie kosmetyczki, być może zastrzeżonie także jakiegoś nowego typu makijażu?