L'Oréal Paris Infallible Infallible podkład matujący podkład matujący odcień 22 Radian Beige 35 ml, 3600522875383 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem L'Oréal Paris Infallible Infallible podkład matujący podkład matujący odcień 22 Radian Beige 35 ml, 3600522875383 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 22.7 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
L´Oréal Paris Infallible 24h-Matte podkład 35 ml dla kobiet 22 Radiant Beige
22.70
ELNINO PARFUM
L´Oréal Paris Infallible 24h-Matte podkład 35 ml dla kobiet 22 Radiant Beige
23.33
E-Glamour.pl

Parametry

Producent:L'Oréal Paris
Kategoria:Podkłady i fluidy
Działanie matujące, nawilżające
Pojemność 35 ml

Opis

Kosmetyki L’Oréal Paris dbają o piękno kobiet i panów na całym świecie już od ponad 100 lat. Grupa L'Oréal, w której zawiera się L'Oréal Paris, jest światowym liderem w dziedzinie urody. Kosmetyki do makijażu, kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy i ciała, włosów, a także paznokci, oraz kosmetyki dla mężczyzn, odpowiednie w każdym wieku i dla każdego typu cery, to wszystko znajduje się w portfolio owej firmy.

Filozofia ów kosmetycznego giganta spoczywa w poszukiwaniu bezpiecznych, pomysłowych i efektywnych towarów. Dzięki dynamicznym badaniom, luksusowe produkty L'Oréal Paris są wciąż ulepszane tak, by jak najefektywniej pomogły swym użytkownikom na drodze do doskonałości.

równocześnie jednak L'Oréal Paris stara się,najbardziej progresywne produkty były dostępne dla wszystkich. Wyjątkowa wizja piękna, zawarta w legendarnym haśle: "Bo jesteś tego warta", wspierana jest przez 35 różnych światowych ambasadorów, takich jak Jennifer Lopez, Jane Fonda, Eva Longoria, Julianne Moore, Liya Kebede, Karlie Kloss, Doutzen Kroes lub Gong Li.