L´Oreal Paris True Match Super Blendable Foundation SPF17 30ml W Podkład R5-C5 Rose Sand (3600522862505) promocja 2023

Cena58.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Douglas

Parametry

Producent:L´Oreal Paris
Kategoria:Podkłady i fluidy
Pojemność 30 ml

Opis

True Match Super-Blendable Foundation producenta L'Oréal. Podkład do twarzy. Idealny do skóry każdego typu, dodatkowo wrażliwej. Został wzbogacony o specjalne pielęgnujące serum. Posiada formułę, która perfekcyjnie dopasowuje się do odcienia skóry, a także ulepsza jej jakość już po 2 tygodniach regularnego stosowania.

Cera staje się wzrokowo gładsza oraz bardziej rozświetlona. Podkład składa się z postępowego silnie nawilżającego kompleksu z kwasem hialuronowym, który przynosi cerze długookresowe nawilżenie i uczucie komfortu (do 24 godzin).

Delikatna konsystencja z łatwością się rozprowadza, nie formuje smug, plam i efektu maski. Uwaga w związku ze zmianą formuły produktu, część podkładów dostępna jest jeszcze w starej wersji z filtrem ochronnym SPF17, nowa wersja zaś ma filtr SPF16.

Bogata gama kolorystyczna, sprawia, iż każda kobieta dobierze rewelacyjny kolor dla siebie. Producent podzielił podkłady na chłodne podtony, ciepłe podtony i podtony neutralne. Kosmetyk dostępny jest w butelce o objętości 30 ml.

Podkład do twarzy. Dopasowuje się do karnacji. Posiada kompleks nawilżający i serum. Dzięki filtrowi broni przed promieniami UV.POSZCZEGÓLNE ODCIENIE:GAMA NEUTRALNA/NEUTRAL UNDERTONE:- 1.N - kość słoniowa o neutralnych tonach, - 1.5.N - neutralny cielisty, - 3.N - kremowy beż o neutralnych tonach, - 3.5.N - neutralny brzoskwiniowy beż,- 4.N- neutralny beż, - 4.5.N - beżowy o neutralnych tonach, - 5.N - neutralny piaskowy.GAMA CIEPŁA/WARM UNDERTONE:- 1.D/1.W - ciepła kość słoniowa z nutą złota, - 3.D/3.W - ciepły beż o złotych nutach, - 4.D/4.W - neutralny złocisty beż.CHŁODNA GAMA/COOL UNDERTONE:- 0.5.R/0.5.C - chłodny porcelanowy z nutą różu, - 1.R/1.C - chłodna kość słoniowa z nutami różu, - 2.R/2.C - chłodny waniliowy beż z nutą różu, - 3.R/3.C - chłodny beż z nutą różuSTARA WERSJA PODKŁADÓW:- 0.5.N - PORCELAIN - neutralny porcelanowy,- 2.N - VANILLA - jasna wanilia o neutralnych tonach,- 6.N HONEY - miodowy beż o neutralnych tonach,- 2.D/2.W - GOLDEN ALMOND - złocisty beż o ciepłych tonach,- 5.D-5.W - GOLDEN SAND - ciepły piaskowy z nutą złota,- 5.R/5.C - ROSE SAND - chłodny piaskowy z nutą różu.