Max factor - healthy skin harmony miracle - wielozadaniowy podkład do twarzy - 50 marki Maxfactor promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Max factor - healthy skin harmony miracle - wielozadaniowy podkład do twarzy - 50 marki Maxfactor oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 44.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-37%
MAX FACTOR PODKŁAD HEALTHY SKIN HARMONY NR50 30ML
44.99
Jokasklep.pl
MAX FACTOR PODKŁAD HEALTHY SKIN HARMONY MIR 50
71.49
Drogerie Natura

Parametry

Producent:MaxFactor
Kategoria:Podkłady i fluidy
Działanie matujące

Opis

Miracle Healthy Skin Harmony: podkład, który działa na twoją skórę lepiej, niż zupełny brak makijażu. Natchniony poprzez współczesne kobiety. Max Factor wytwarza nowoczesny i postępowy makijaż w stylu glamour, który pozwala kobietom kreować własny, osobisty styl każdego dnia.

Podkład Healthy Skin Harmony Miracle Foundation pozostał dostosowany do aktywnego trybu życia, który prowadzą. Niezależnie od tego, czy idziesz na spotkanie biznesowe, jedziesz na lotnisko czy spotykasz się po pracy z przyjaciółmi, od teraz możesz za każdym razem zniewalać zdrową skórą.

Z Healthy Skin Harmony Miracle Foundation każda kobieta może czuć się pewna siebie przez cały dzień dokładnie tak jak w momencie zrobienia swojego makijażu po raz pierwszy. Dzięki inteligentnej formule nowy podkład zapewnia 24-godzinne nawilżenie, ochronę przeciwsłoneczną SPF20 i kontrolę błyszczenia się skóry.

Podkład Healthy Skin Harmony Miracle Foundation daje pół-matowe wykończenie i walcząc z powszednimi czynnikami stresu, gwarantuje idealny i świeży wygląd