Maybelline new york affinitone hd podkład creamy beige nr 14 (3600530427475) promocja 2020

Cena14.49
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Jokasklep.pl

Parametry

Producent:Maybelline
Kategoria:Podkłady i fluidy
Działanie kryjące, nawilżające
Pojemność 30 ml

Opis

„Może to jej urok, może to Maybelline." – motto to zna każda kobieta, która choć trochę interesuje się modą i korzystnymi kosmetykami i pragnie codziennie prezentować się zjawiskowo i wyjątkowo. Od roku 1991 jest ono hasłem reklamowym marki, która zaskarbiła sobie wielbicieli na całym świecie i która używana jest codziennie poprzez miliony kobiet.

niedużo osób jednak wie, iż to właśnie Maybelline, a raczej założyciel i kreator firmy – chemik Thomas L. Williams – są pomysłodawcami i wynalazcami pierwszej maskary na świecie. Początkowo była ona kamieniu do samodzielnego rozcieńczania, dopiero w 1960 roku Maybelline wprowadziło tusze w znanej nam dziś formie.

Tusze do rzęs zrewolucjonizowały rynek kosmetyczny, a dziś nie wyobrażamy sobie dobrego makijażu oka bez tego właśnie kosmetyku, który wydłuża, pogrubia rzęsy i wyróżnia oko. Hołd oddany kobiecości poprzez Maybelline jest doceniany poprzez panie, które nad wyraz ochoczo sięgają po produkty producenta równocześnie w trakcie wykonywania makijażu na co dzień, jak i na pokaźniejsze wyjście.

stworzone od 1915 roku kosmetyki Maybelline są szczególnie wyśmienitej jakości, a ich wybór jest ogromny. Każda kobieta może znaleźć w ofercie coś dla siebie, co perfekcyjnie zaakcentuje jej urodę i zmysłowość.

producent dba, żeby wszystkie panie czuły się szczególnie i kobieco w każdej sytuacji, bez względu na wiek czy odcień skóry. W naszej ofercie znajduje się dużo towarów firmy – wszystkie w ciekawych cenach.

Są to kosmetyki z wysokiej półki, produkowane z najwyższej jakości elementów i półtowarów. Maybelline specjalizuje się w kosmetykach do makijażu, które podkreślają mocne strony i minimalizują wady każdej twarzy.

producent proponuje zarówno podkłady, kremy, pudry i kremy BB w wielu odcieniach, które zbratać można do własnej skóry, jak i oczywiście tusze do rzęs, kredki, cienie do powiek czy eyelinery. W dodatku oferta obejmuje produkty do pielęgnacji i malowania ust i paznokci.

za pomocą kosmetyków firmy można wykonać pełny makijaż twarzy i idealnie zadbać o atrakcyjne dłonie.