Praktyczna kosmetologia krok po kroku Dłonie i paznokcie, Ewa Sobolewska promocja 2021

sprawdź dostępność w sklepie TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:PZWL
Kategoria:Podręczniki
ISBN 9788320054019
Oprawa miękka
Autor Ewa Sobolewska
Wydawnictwo Pzwl
Ilość stron 140
Rok wydania 2017

Opis

Druga publikacja z linii ergonomiczna kosmetologia krok po kroku tym razem przedstawiająca tematykę pielęgnacji dłoni i paznokci oraz technik ich zdobienia.

Pierwsza część książki zawiera teoretyczne wprowadzenie do tematów związanych z budową, fizjologią i patofizjologią skóry i paznokci. W dalszej części opisane pozostały procedury wymagane przez Państwową Inspekcję Sanitarną, co zezwala na samodzielne przygotowanie gabinetu kosmetycznego do świadczenia usług.

Kolejne rozdziały prezentują techniki wykonania manicure, zabiegów pielęgnacyjnych, technik przedłużania i zdobienia paznokcia wraz z opisami działania określonych grup kosmetyków. Uwzględniono mechanizmy fizykochemiczne zachodzące pomiędzy płytką paznokcia, a nakładanymi substancjami, a także rekcje chemiczne odpowiedzialne za polimeryzację i łączenie się kolejnych nakładanych warstw. Ponadto książka zapoznaje z teorią koloru. Zaprezentowano także akcesoria i narzędzia do zdobień paznokci oraz sposoby ich wykonania, które bogato zilustrowano fotografiami przeróżnych przykładów kreacji.

funkcjonalna kosmetologia krok po kroku. Dłonie i paznokcie jest pozycją skierowaną do kosmetologów i kosmetyczek oferujących usługi z zakresu pielęgnacji rąk i paznokci, a także ich zdobienia. Jest także wiarygodnym źródłem wiedzy dla wszelkich studentów kierunków zawodowych i innych osób, które chcą zgłębić wiedzę w tym temacie.

ISBN: 9788320054019
Kod paskowy: 9788320054019
Autorzy: Sobolewska Ewa, Godlewska Renata A., Michalski Jacek A.
Wydanie: 1
Rok wydania: 2017
Kod wydawcy: 20384
Miejscowość: Warszawa
liczba stron: 140
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 16.5x23.5cm
Głębokość (mm): 5
Waga: 0.326
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka