przykladowe arkusze maturalne z języka rosyjskiego. część pisemna, 83439500117KS (6933872) promocja 2024

sprawdź dostępność w sklepie TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Wydawnictwo Szkolne PWN
Kategoria:Podręczniki
ISBN 9788326227110
Oprawa broszurowa
Autor Anna Ginter
Wydawnictwo Wydawnictwo Szkolne PWN
Ilość stron 64
Rok wydania 2017

Opis

,,Przykładowe arkusze maturalne z języka rosyjskiego. Część pisemna" - przygotuj się produktywnie do egzaminu dojrzałości! Masz w planach zdawanie matury z j. Rosyjskiego$825 Rozwiązuj regularnie zadania egzaminacyjne, aby przygotować się na wyzwanie, które jest przed Tobą.

Sięgnij po książkę,,Przykładowe arkusze maturalne z języka rosyjskiego. Część pisemna", w której wynajdziesz szeroką gamę ćwiczeń o formie i zakresie merytorycznym zgodnymi z wymaganiami CKE. Poznaj efektywne strategie egzaminacyjne, dzięki którym poradzisz sobie choćby z najtrudniejszym zadaniem.

Ta książka: posiada aż 6 przykładowych arkuszy maturalnych - 4 na poziomie podstawowym, a także 2 na poziomie rozszerzonym, pozwoli Ci przygotować się do rozwiązywania wszelkich typów zadań egzaminacyjnych podczas matury pisemnej - równocześnie dotyczących rozumienia ze słuchu, czytania ze zrozumieniem, jak także zagadnień leksykalno-gramatycznych i prac pisemnych, omawia wszystkie typy zadań egzaminacyjnych i wymagania wobec maturzysty, zaznajomi Cię ze skutecznymi strategiami egzaminacyjnymi, dzięki którym lepiej poradzisz sobie z zadaniami maturalnymi, jest wzbogacona o klucz odpowiedzi do wszystkich zadań i płytę z nagraniami audio i transkrypcje - to kompletny komplet tworzyw przygotowujących.

Jeżeli chcesz ponadto usystematyzować swoją wiedzę z zakresu języka rosyjskiego, wykorzystaj też repetytorium maturalne przygotowane poprzez PWN Wydawnictwo Szkolne. Regularna praca ze sprawdzonymi materiałami dydaktycznymi sprawi, że osiągniesz ulepszony wynik na egzaminie.