serce z bibuły. stacja jagodno. tom 4 promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem serce z bibuły. stacja jagodno. tom 4 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 23.67 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Serce z bibuły. Stacja Jagodno. Tom 4
23.67
TaniaKsiazka.pl
Serce z bibuły. Stacja Jagodno. Tom 4
24.03
Bee.pl

Parametry

Producent:Czwarta Strona
Kategoria:Podróże i przewodniki
ISBN 9788379764884
Oprawa miękka
Autor Karolina Wilczyńska
Wydawnictwo Czwarta Strona
Ilość stron 320
Rok wydania 2016

Opis

Zapraszamy do magicznego miejsca w Górach Świętokrzyskich, w którym czas płynie inaczej... Jagodno stoi otworem przed każdą kobietą - pozytywna energia tego miejsca wypełni Twoje serce błogim ciepłem. Dom babci Róży zacznie odwiedzać mieszkanka Jagodna.

Jadwiga po stracie męża musi sama zająć się wychowaniem czwórki dzieci i utrzymaniem domu. Pocieszenie znajduje w niewielkich przyjemnościach: w chwili wytchnienia buduje przepiękne róże z bibuły. Za namową kobiet spotykających się w dworku hrabianek, postanawia zrealizować swoje marzenia i zapisuje się na kurs florystyczny.

Czy kobiecie będzie pisane szczęście$378 Losy pozostałych mieszkańców Jagodna ponownie nas zaskoczą. Czy powrót Łukasza wpłynie na życie Tamary$379 Czy poznamy sekrety tego mężczyzny$380 Czy wyjaśni się tajemnica relacji doktor Ewy i ojca Łukasza$381 Sagę Karoliny Wilczyńskiej pokochało już niemało czytelniczek.

Każda z nich odnalazła w mieszkankach Jagodna cząstkę siebie. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.