Podstawka chłodząca NATEC do laptopa 14.1 cali Tern promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Podstawka chłodząca NATEC do laptopa 14.1 cali Tern oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 99.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Podstawka chłodząca NATEC do laptopa 14.1 cali Tern
99.99
Media Expert
Natec Tern
99.99
RTV EURO AGD
Natec Tern
99.99
OleOle!

Parametry

Producent:NATEC
Kategoria:Podstawki pod laptopa

Opis

poręczna i uniwerslanaNatec Tern to praktyczna podstawka do tabletów i notebooków o przekątnej do 14.1, która genialnie stanie na wysokości zadania w domu, biurze i podróży.Jej praktyczny zarys zagwarantuje dobry kąt nachylenia notebooka podczas pracy, co umożliwia utrzymanie trafnej postawy, niwelując zmęczenie wzroku i karku.dodatkowo podstawka zapewnia efektywną wentylację laptopa, zmniejszając ryzyko jego przegrzania i uszkodzenia.mocna konstrukcjaPodstawka Natec Tern tworzona jest z konkretnego i trwałego aluminium.

Składana i wytrzymała konstrukcja jest prosta do przeniesienia w ręce. Bezproblemowo zmieści się dodatkowo w torbie albo plecaku.W celu zapewnienia bezpieczeństwa umieszczonego na niej sprzętu, na zewnętrznej powierzchni dodano gumowe zabezpieczenia uniemożliwiające ślizganiu się laptopa i broniące go przed mechanicznymi uszkodzeniami.

Dzięki gumowym nóżkom podstawka pozostaje zrównoważona w trakcie pracy.Stylowa i praktycznaNowoczesny, minimalistyczny design nadaje jej uniwersalnego, wysmakowanego wyglądu, dzięki czemu podstawka wspaniale spełni oczekiwania w każdym pomieszczeniu.powiększając komfort, bezpieczeństwo i ergonomie pracy na notebookie, Natec Tern będzie funkcjonalnym akcesorium dla każdego użytkownika.

Funkcje specjalne: Akcesoria w komplecie: rozmiary: 225 x 225 x 4 mmPozostałe parametry:...