Bez nici ariadny - marcin pawlik promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Bez nici ariadny - marcin pawlik oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 19.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
Bez nici Ariadny
19.99
TaniaKsiazka.pl
-4%
Bez nici Ariadny
19.99
Bee.pl
Bez nici Ariadny
20.90
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Novae Res
Kategoria:Poezja
ISBN 9788382191288
Oprawa broszurowa
Autor Marcin Pawlik
Wydawnictwo Novae Res
Ilość stron 130
Rok wydania 2020

Opis

Człowiek pomiędzy miłością, nadzieją i bogiem.mężczyzna zmagający się z nieudanym małżeństwem i kryzysem wieku przeciętnego, grupa znajomych topiąca swoje smutki w alkoholu, człowiek stojący przed najważniejszą życiową decyzją i skazaniec, który pragnie odkupić swoje winy… W opowiadaniach Marcina Pawlika współczesny człowiek może przejrzeć się niczym w zwierciadle.

Lęk o przyszłość, dojmująca samotność, potrzeba bliskości i chęć odnalezienia czegoś, co wypełni pustkę codzienności, towarzyszą bohaterom na każdym kroku. Czy istnieje drogowskaz, który ułatwi dobór najlepszej drogi? Etyka? Miłość? Bóg? Każdy musi odpowiedzieć na to pytanie sam…Tak, bo wie pan, ciążę tym, którzy się ukrywają.

Sami ze sobą. Gdy świat nas nie zna, a my potrzebujemy zrozumienia. I szukamy go czasem, prosząc o nie… tak jak pan prosił dziś o te parę groszy. Bez zrozumienia nasze serca mogą się wypaczyć. A my… bez zrozumienia jesteśmy sami.

Bardziej od przyjaźni, czy choćby miłości jedna nas zrozumienie. Ono pomaga powrócić, tak jak pan powraca. Prawda? Gdy nie da się już żyć, to czasem wystarczy jedna osoba, która odegna bezdomność.