Chrystusowa ziemia - marcin halski promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Chrystusowa ziemia - marcin halski oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 24.19 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-6%
Chrystusowa ziemia
24.19
TaniaKsiazka.pl
Chrystusowa ziemia
25.65
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Novae Res
Kategoria:Poezja
ISBN 9788382190892
Oprawa broszurowa
Autor Marcin Halski
Wydawnictwo Novae Res
Ilość stron 302
Rok wydania 2020

Opis

Kiedy Ziemia, po której stąpa człowiek, odwraca się przeciwko niemu, a ujście z życiem staje się jedynym celem, nie ma miejsca na złudzenia, pragnienia czy wolność. Pozostaje tylko wiara. Ta właściwa i jedyna. Ona może przynieść ratunek w trakcie próby ostatecznej.
Leon ucieka ze zrujnowanego, odgrodzonego od reszty świata murem Wrocławia. Rusza w podróż do Częstochowy, jednego ze Świętych Miast, gdzie każdy może znaleźć schronienie i pomoc w zamian za pracę i modlitwę. Wkrótce okaże się jednak, że to z pozoru bezpieczne miejsce na dodatek skrywa sporo mrocznych tajemnic. A kiedy pod mnisim kapturem Leon rozpoznaje kogoś, kto nigdy nie powinien należeć do tego grona, inicjuje zupełnie inaczej patrzyć na swoją misję i ideały, które trzymały go przy życiu…

„– To chyba kolejny atak. Dzisiaj. – Leon po głosie poznał, że mówi to ten sam człowiek, który przydzielił mu rano pracę. – Młody, uważaj na siebie. W ciągu dnia są mniejsze szanse na zmasowany atak, ale zdarzają się ostatnio coraz częściej.
Nie wiedząc, czego tak naprawdę może się spodziewać, Leon rzucał spojrzeniem w lewo i w prawo, próbując ogarnąć wzrokiem jak największą część leśnej ściany. Już teraz widać było przemykające pomiędzy konarami nieregularne cienie. Dużo cieni. Zanim zdążył zapytać stojącego obok człowieka, co teraz zrobią, spomiędzy drzew wyskoczył mutant."
Tytuł Chrystusowa ziemia Autor Marcin Halski Wydawnictwo Novae Res EAN 9788382190892 ISBN 9788382190892 Kategoria Literatura\Powieść ilość stron 302 Rok wydania 2020 Oprawa Miękka Wydanie I