Czwarta powieść t.1 - agnieszka janiszewska promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Czwarta powieść t.1 - agnieszka janiszewska oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 18.5 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-36%
Czwarta powieść. Tom 1
18.50
TaniaKsiazka.pl
-36%
Czwarta powieść. Tom 1
18.50
Bee.pl
Czwarta powieść. Tom 1
23.75
TaniaKsiazka.pl
Czwarta powieść. Tom 1
28.71
Empik

Parametry

Producent:Novae Res
Kategoria:Poezja
ISBN 9788381479189
Oprawa miękka
Autor Agnieszka Janiszewska
Wydawnictwo Novae Res
Ilość stron 226
Rok wydania 2020

Opis

"Czwarta powieść" to książka autorstwa Agnieszki Janiszewskiej. Jej sposób pisania jest delikatny, prosty, a jednak tak wciągający, że cały czas trzyma Czytelników w wykreowanym poprzez nią świecie."Czwarta powieść" to poruszająca opowieść o studentce, która, chcąc spełnić swoje marzenia o byciu znaną pisarką, szuka natchnienia na kolejną powieść.

niespodziewanie spotyka pewną dziewczynę - ta przekazuje jej z pozoru zwykły, przedwojenny maszynopis niedokończonej powieści słabo znanej autorki. Tajemnicza nieznajoma chce, aby Regina ją dokończyła. Choć z początku wydaje się to niezbyt interesującą propozycją, kobieta w końcu przekonuje się do tego pomysłu i rozpoczyna nad nim pracować.

Nie zdaje sobie sprawy, jak wyjątkowo ta decyzja wpłynie na jej dotychczasowe życie - życie jej i jej bliskich.Akcja rozwija się wolno, jednak błyskawicznie przeskakuje się kolejne karty tej powieści. Dlatego, mimobez dwóch zdań trzeba dać czas fabule, żeby się rozwinęła, to książka nie pozwala się od siebie oderwać.

Czytelnicy są ciekawi, co będzie dalej, jak potoczą się losy bohaterki, jakich wyborów dokona. Ta dość spokojna z początku akcja czasami potrafi zaskoczyć Czytelników, co na dodatek rozbudza ich wyobraźnię.

Wir wydarzeń jest coraz szybszy. Co więcej, gdy ten wir wciągnie, trudno będzie się z niego wyrwać.[Fragment książki]– Tak. – Regina skinęła głową, uznawszy, że wypada jakoś zareagować. – Wpadła pod autobus.

wyjątkowo smutna historia.– Tak to pani powiedział Jurek Mołczanowski? – Siedlecka zgasiła resztki papierosa.– Owszem. Czy coś się nie zgadza?! – Regina poczuła przyspieszone bicie serca. Ponownie zaczęła się denerwować.– Ależ tak… – odparła spokojnie Siedlecka.

– Wpadła pod autobus. Tylko zdaniem świadków nie wyglądało to na nieszczęśliwy przypadek. Zrobiła to umyślnie.[O autorce]Agnieszka Janiszewska jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, która słynie między innymi z sag rodzinnych oraz niesamowitych opisów tła historycznego.

Jej niewątpliwymi atutami są lekkie pióro oraz łatwość, z jaką otwiera Czytelnikom drzwi do swego świata. Przez sposób bycia jej bohaterów, prędko można zapałać do nich sympatią albo niechęcią - skrupulatnie w taki sam sposób, jak w realnym świecie.

Jej opis bohaterów jest tak naturalny i subtelny, jakbyśmy faktycznie poznawali te postacie na żywo.