Taniec słonecznika - beata anna piersiak marki Novae res promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Taniec słonecznika - beata anna piersiak marki Novae res oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 22.61 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-13%
Taniec słonecznika
22.61
Bee.pl
Taniec słonecznika
25.88
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Novae Res
Kategoria:Poezja
ISBN 9788381479448
Oprawa broszurowa
Autor Beata Anna Piersiak
Wydawnictwo Novae Res
Ilość stron 32
Rok wydania 2020

Opis


Poruszająca opowieść o ciemnej stronie miłości.

podczas wakacyjnego pobytu u dziadków w Bieszczadach Michalina poznaje miejscowego chłopaka, Aleksa. Choć dzieli ich niemal wszystko: pochodzenie, zainteresowania, życiowe cele, młodzi chcą być razem na przekór wszystkim i wszystkiemu. Dla Michaliny jest to pierwsze tak szczere i intensywne uczucie, dlatego poddaje mu się bez reszty i stara się tłumić w sobie wszelkie wątpliwości dotyczące ukochanego. Wkrótce jednak przemoc, agresja i alkohol zamienią ich wspólne życie w piekło… Czy Michalinie wystarczy siły na wydostanie się z pułapki, którą sama na siebie zastawiła?

– Spójrz na słoneczniki, choćby nocą potrafią być urokliwe – powiedziała prawie szeptem. – Kocham te kwiaty. Nie dość, że są urzekająco atrakcyjne, to jeszcze i mądre.
– Mądre? – zdziwił się Alek – Jak to mądre? – pytał, nie przyznając się nawet, że właściwie nigdy go nie zauroczyły. Prawdę mówiąc, doceniał bardziej walory smakowe ich dojrzałych nasion.
– A tak, nie wiedziałeś o tym? To spróbuj je poobserwować, a przekonasz się. Zobaczysz, że słonecznik zawsze odwraca swoją tarczę ku słońcu, choćby w nocy wie, kiedy ono wzejdzie, i tuż przed wschodem już jest zwrócony w jego kierunku. Gdy rosną, też wykonują swoiste ruchy, nie odbywa się to jednak jednostajnie i po linii prostej. Słoneczniki tańczą. – Uśmiechnęła się. – Wyczekując słońca, a z nim światła i ciepła, tego wszelkiego, co dla nich najważniejsze."
Tytuł Taniec słonecznika Autor Beata Anna Piersiak Wydawnictwo Novae Res EAN 9788381479448 ISBN 9788381479448 Kategoria Literatura\Obyczajowa ilość stron 332 Format 12x19.2x2.4 cm Rok wydania 2020 Oprawa Miękka ze skrzydełkami Wydanie 1 Waga 0.296 kg