urok późnego lata. tom 1 promocja 2024

Cena20.12
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Bee.pl

Parametry

Producent:Novae Res
Kategoria:Poezja
ISBN 9788380838833
Oprawa miękka
Autor Agnieszka Janiszewska
Wydawnictwo Novae Res
Ilość stron 386
Rok wydania 2018

Opis

Czy za błędy popełnione w młodości trzeba płacić przez całe życie$2199 Dzieciństwo nieznacznej Ady rozpoczyna się od tragedii, która położy się cieniem na całym jej życiu. Nienawiść do macochy i żal do ojca staną się głównymi uczuciami, jakie dziewczyna będzie w sobie pielęgnować poprzez całą młodość.

Dopiero po wielu latach okaże się, że w tej historii jest sporo tajemnic i niedopowiedzianych wątków. Czy ich rozwikłanie przyniesie ulgę i przebaczenie, czy wręcz przeciwnie - sprawi, iż jeszcze trudniej będzie bez żalu myśleć o miejscu, z którego się pochodzi i ludziach, których się kocha$2200 - Kiedy wyjeżdżamy$2201 - spytała dziewczyna.

- Nie ma pośpiechu - odparła tym samym cierpkim tonem matka. - Choć z drugiej strony, jeśli już trzeba jechać, lepiej zrobić to w trakcie twoich wakacji. Rozmawiałam z szefem, w sierpniu mogę dostać tydzień urlopu.

Załatwię formalności, jedźmy i miejmy to już za sobą. - Tylko tydzień$2202 - Ula była wstrząśnięta. Marny tydzień po tylu latach, które rodzina spędziła z dala od siebie$2203 Nie mówiąc już o tym, iż ona, Ula, dopiero dzisiaj zobaczyłaby tę rodzinę na własne oczy.

Eliza rzuciła się, jakby ktoś oblał ją wrzątkiem.,,Urok późnego lata" to napisana z iście epickim rozmachem powieść, która fascynuje, wciąga, przeraża i wzrusza. Niedługo mówiąc: eksplozja emocji gwarantowana!

- Krystyna Meszka, cyrysia.blogspot.com,,Urok późnego lata" to nad wyraz wciągająca powieść obyczajowa, a zarazem pasjonująca łamigłówka, która doprasza się, aby ją jak najszybciej rozwikłać i poznać wszystkie odpowiedzi.

nieraz będą one zaskakujące! - Kasia Denisiuk, naczytniku.blogspot.com Kolejna świetna powieść w dorobku Agnieszki Janiszewskiej, której tłem jest XX-wieczna wiejska posiadłość, a osią fabularną tajemnice skrywane latami.

Daj się porwać tej historii i odkryj urok późnego lata. Polecam! - Michalina Foremska, papierowybluszcz.wordpress.