Wstrzymując oddech - małgorzata mikos marki Novae res promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Wstrzymując oddech - małgorzata mikos marki Novae res oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 25.35 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-17%
Wstrzymując oddech
25.35
TaniaKsiazka.pl
-17%
Wstrzymując oddech
25.35
Bee.pl
Wstrzymując oddech
30.60
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Novae Res
Kategoria:Poezja
ISBN 9788381479288
Oprawa broszurowa
Autor Małgorzata Mikos
Wydawnictwo Novae Res
Ilość stron 422
Rok wydania 2020

Opis


Prawdziwa miłość nie boi się słowa „wieczność".

Oliwia i Jakub żyją jak w bajce, ciesząc się z każdego wypełnionego szczęściem i miłością dnia. Jedna sekunda decyduje o tym, iż dziewczyna traci wszystko, co było dla niej ważne, a jej życie staje się pasmem niewyobrażalnego cierpienia. Po tragicznej śmierci Jakuba nie potrafi już z ufnością spoglądać w przyszłość, jak to robiła do tej pory, a rozpacz zaczyna jej przesłaniać cały świat. I wtedy ponownie spotyka swego ukochanego, który składa jej niezwykłą obietnicę…
„Wstrzymując oddech" to pełna emocji opowieść o kruchości ludzkiego życia i marzeń i o nieprzystępnych relacjach rodzinnych i próbie poradzenia sobie ze stratą najbliższej osoby.

Oliwia nie tylko walczyła, pokonywała lęki i starała się zachować cząstkę siebie,w głównej mierze odczuwała. Odczuwała emocje, myśli i słowa. Odczuwała potrzebę zachowania każdej sekundy, każdego wspomnienia, jakby były one tlenem niezbędnym do życia. I gdy z nieopisanym trudem udało się jej osiągnąć upragniony spokój, wydarzyło się coś nieprawdopodobnego.

Ileż emocji wywołuje ta historia, będąca mieszanką nadziei i rozpaczy, trwogi i zadowolenia, okraszona kawowym aromatem. Małgorzata Mikos oddaje w ręce czytelników pełnokrwiste studium ludzkiej psychiki. Jestem pewna, że historia miłości Oliwii i Jakuba poruszy nawet najtwardsze serca.
Wioleta Sadowska. Subiektywnieoksiazkach.pl

Historia, która łamie serce. Małgorzata Mikos po raz kolejny stworzyła życiową powieść naładowaną emocjami. Nie sposób się od niej oderwać. Gwarancja maksymalnego wzruszenia.
Aneta Robak, czytamitu.blogspot.com

Ta opowieść przybiera postać plastra na ranę, daje ulgę i leczy. Będziecie kręcić się na karuzeli emocji – śmiać się, płakać i narzekać na niesprawiedliwość życia. Moja melancholijna dusza została oczarowana!
Dagmara Łagan, @BooksCatTea
Tytuł Wstrzymując oddech Autor Małgorzata Mikos Wydawnictwo Novae Res EAN 9788381479288 ISBN 9788381479288 Kategoria Literatura\Obyczajowa ilość stron 422 Format 13.3x21x3 cm Rok wydania 2020 Oprawa Miękka ze skrzydełkami Wydanie 1 Waga 0.426 kg