Zakręty losu T4 Nowe pokolenie, 9788380832626 promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Zakręty losu T4 Nowe pokolenie, 9788380832626 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 26.06 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Nowe pokolenie. Zakręty losu. Tom 4
26.06
TaniaKsiazka.pl
Nowe pokolenie. Zakręty losu. Tom 4
26.06
Bee.pl

Parametry

Producent:Novae Res
Kategoria:Poezja
ISBN 9788380832626
Oprawa broszurowa
Autor Agnieszka Lingas-Łoniewska
Wydawnictwo NOVAE RES
Ilość stron 280
Rok wydania 2016

Opis

Łukasz i Krzysztof Borowscy prowadzą szczęśliwe i stateczne życie rodzinne u boku ukochanych kobiet. Wydaje się, iż tragiczne wydarzenia z przeszłości nigdy nie wrócą. Jednak rosyjska mafia nie zapomina doznanych krzywd, a żądza zemsty każe jej poprzez lata przygotowywać misterny plan odwetu.

Tymczasem w dorosłość wkracza nowe pokolenie Borowskich, które próbuje wyrwać się spod kurateli nadopiekuńczych rodziców. Młodzi nie znają dawnych losów swoich ojców i nie rozumieją, że od złej przeszłości nie da się uciec, dlatego za każdym razem trzeba mieć się na baczności. Okazuje się, iż pierwsza miłość nie za każdym razem jest tą najbłyskotliwiejszą. Czasem przynosi jedynie ból i rodzi się tam, gdzie człowiek zaplanował nienawiść.

Ta książka to nadzwyczajna kontynuacja ekscytującej trylogii o życiowych zakrętach losu. Jednak nie odszukacie tu sielanki po latach, lecz karuzelę emocji, niesłabnącą żądzę zemsty, sinusoidę wydarzeń i niezwykłą miłość żyjącą w strachu przed rosyjską mafią... Czyli Agnieszka Lingas-Łoniewska w swej najlepszej, trzymającej w napięciu, odsłonie!

Ewelina Krzewicka
czytelnicza-dusza.blogspot.com

„Zakręty losu. Świeże pokolenie" to powieść łącząca nieprzystępną, a zarazem piękną historię miłosną z wielowarstwową, złożoną intrygą, której źródłem jest zemsta. Nie tylko przetestuje granice Twojej wrażliwości, demonstrując młodzieńcze uniesienia i porywy serca, ale też pokaże brutalny świat, w którym zdrada, krew, namiętność i łzy tworzą mieszankę zwaną życiem.

Agnieszka Lingas-Łoniewska miała szalenie skomplikowane zadanie: udźwignąć legendę „Zakrętów losu" – trylogii uznanej poprzez czytelniczki. Nie musicie się jednak obawiać, „nowe pokolenie" jest nie tylko absolutnie perfekcyjne, dynamiczne i dopracowane w każdym szczególe, ale też trafia wprost do serca i nie pozostawia żadnych wątpliwości – autorka jest w szczytowej formie. Jestem przekonana, że oto powstaje nowa legenda. Pytanie tylko, czy będziemy w stanie pożegnać się z Borowskimi już na zawsze?

Angelika Zdunkiewicz-Kaczor
www.lustrorzeczywistosci.pl/

Agnieszka Lingas-Łoniewska

Wrocławianka pisząca książki łączące sensację z romansem, kochająca zwierzaki, Within Temptation i jeszcze kilka ostrzejszych dźwięków.

Autorka książek: „Bez przebaczenia", „Zakład o miłość", „Szósty", „W zapomnieniu", „W szpilkach od Manolo", „Obrońca nocy", „Brudny świat", „Skazani na ból", „Jesteś moja dzikusko", „Piętno Midasa" i trylogii „Zakręty losu", „Łatwopalni" i „Szukaj mnie wśród lawendy".

Laureatka konkursu na kryminalne opowiadanie z Dolnym Śląskiem w tle. Ma także na swym koncie udział w antologiach literackich: „Książki Moja Miłość" i „31.10 Halloween po polsku" i „Zatrute pióra".

generuje w Internecie stronę Czytajmy Polskich Autorów, która ma na celu propagowanie polskiej prozy, prowadzi blog z recenzjami, organizuje cykliczne konkursy, w których można wygrać książki polskich autorów.

Strona autorki: www.agnesscorpio.pl
Blog autorki: www.agnesscorpio.blogspot.com
E-mail autorki: agnieszka.loniewska@gmail.com

ISBN: 9788380832626
Kod paskowy: 9788380832626
Autorzy: Lingas-Łoniewska Agnieszka
Rok wydania: 2016
Kod wydawcy: 31464
liczba stron: 280
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
PKWiU: 58.11.11
Format: 13.5x20.4
Głębokość (mm): 17
Waga: 0.346
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka