UMBRA - Flex Gel-Lock Organizer narożny promocja 2019

jest dostępny w sklepie Kuchnia Premium

Parametry

Producent:Umbra
Kategoria:Półki łazienkowe

Opis

innowacyjny i użyteczny dom to hasło, które przyświecało projektantom marki Umbra w produkowaniu ich niezwykłych projektów, które oprócz urody posiadają dodać naszym wnętrzom pełną funkcjonalność. Rzeczy, którymi się otaczamy posiadają być pomysłowe, oryginalne, a przed wszystkim użyteczne.

Takt również jest organizer narożny pod prysznic na najpotrzebniejsze przybory łazienkowe, które trzeba mieć zawsze pod ręką. Organizer całkowicie został wytwarzany z higienicznego tworzywa nienaturalnego, które jest nieskomplikowane do utrzymania w czystości.

Na dwóch bocznych, wbudowanych wypustkach można powiesić gąbkę albo ręcznik. Oporna na korozję budowa i zintegrowane otwory odwadniające, zapobiegają gromadzeniu się wody. Organizer łazienkowy pod prysznic Flex GEL-LOCK™ to bardzo praktyczny artykuł, który nie tylko pomoże Ci zrobić porządek w łazience, lecz także ułatwi zabiegi pielęgnacyjne, bo wszystkie potrzebne akcesoria możesz mieć pod ręką.Projekt Flex GEL-LOCK™ to kolekcja akcesoriów łazienkowych marki Umbra asygnowana do organizacji przestrzeni pod prysznicem.

Za sprawą technice GEL-LOCK™ akcesoria konkretnie trzymają się powierzchni płytek lub szyb. Żeby uzyskać najkorzystniejsze rezultaty, należy montować akcesoria na nieporowatych powierzchniach, takich jak szkło, płytki lub włókno szklane.Instrukcja konstrukcji: 1) Oczyścić powierzchnię na której ma być umieszczona półka, 2) Docisnąć do miejsca docelowego, 3) Skręcić, by włączyć Gel-Lock ™.właściwości: - wymiary: 8,9 x 33 x 11,4 cm, - materiał: tworzywo nienaturalne, guma, - kolor: biały, - zalecane mycie ręczne ciepłą wodą.

Umbra to kanadyjska marka znana na całym świecie, która w swych projektach stawia na oryginalność, funkcjonalność i wysoką jakość produktów. W jej asortymencie możemy znaleźć liczne akcesoria kuchenne, łazienkowe i designerskie produkty do salonu czy sypialni.

Cechą specyficzną producenta są niebanalne dekoracje ścienne i zegary. Nazwa marki wywodzi się od łacińskiego słowa "umbra", które oznacza cień i związana jest z pierwszym projektem firmy, jakim były zasłony okienne.

w chwili obecnej firma znana jest w 120 krajach na całym świecie ciesząc się dużą popularnością i uznaniem.Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Umbra w Polsce. Kupując w naszym sklepie posiadają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego artykułu.

Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń! tel. 660 56 57 58 e-mail: bok@kuchniapremium.pl