Doc Johnson - Akumulatorowa pompka wibracyjna do rękawów (czarna) promocja 2024

Cena427.31
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie LoveSexshop.pl

Parametry

Producent:Doc Johnson
Kategoria:Pompki erotyczne

Opis

Doc Johnson - Akumulatorowa pompka wibracyjna (czarna) Mleczne uczucie ssania w cipce, doprawione błogim mrowieniem! podczas stosowania pompki wargi sromowe stają się nabrzmiałe, pełniejsze i bardziej wrażliwe!

EXTRA: W pełni samoczynny, starczy jedno naciśnięcie przycisku, by uruchomić siłę ssania - nie trzeba męczyć się z pompką! Dlaczego to jest korzystne? Ssanie łechtaczki lub całych warg sromowych - łechtaczka i wargi sromowe mogą nabrzmieć i stać się bardziej wrażliwe na dotyk.konkretny, napięty materiał - delikatny silikonowy pierścień wokół krawędzi przyssawkiErgonomiczny, wyprofilowany kształtWrażliwe działanie ssące, starczy nacisnąć przycisk - 3 siły działaniaŁatwy w użyciu - obsługa jedną rękąFunkcja wibracji - 7 najróżniejszych trybów wibracjiWbudowany akumulator - nie trzeba martwić się o baterieWbudowany zamek na klucz - świetny towarzysz podróży w walizceOdkurzanie po naciśnięciu przycisku Uwaga na: Do smarowania urządzenia należy używać wyłącznie lubrykantu na bazie wodyDokładnie wyczyść przed i po każdym użyciuNie pompuj nadmiernie, gdy tylko poczujesz ból, przestań pompować.Urządzenie nie jest wodoodporne, dlatego w trakcie czyszczenia należy upewnić się, że części elektryczne nie są narażone na działanie wody.

Sposób wykorzystania: Nasmaruj silikonowy pierścień na przyssawce - pomoże to wytworzyć próżnię. Delikatnie umieść przyssawkę w wybranym miejscu, uchwytem do góry i w kierunku użytkownika. Naciśnij przycisk zasilania i zmień szybkość ssania.

Po kilku sekundach nie będziesz nawet musiał jej trzymać. Jeśli chcesz miłych wibracji, nadszedł czas, żeby włączyć funkcję wibracji. Jeśli wargi sromowe i łechtaczka są spuchnięte, przerwij podciśnienie za pomocą przycisku uwalniania powietrza.

elementy sterujące: Na rączce pompki znajdują się trzy przyciski: Przycisk z kółkiem: naciśnij niedługo, aby włączyć ssanie. Krótkie naciśnięcie. Naciśnięcie i przytrzymanie wyłącza silnik ssania. Przycisk z falą: Naciśnij krótko, by aktywować wibracje.

Naciśnij niedługo, żeby wybrać 7 trybów wibracji. Naciśnij i przytrzymaj, aby wyłączyć silnik wibracyjny. Przycisk AIR RELEASE: Podciśnienie można zwolnić, naciskając przycisk jeden raz. Blokada przycisków: by włączyć lub wyłączyć blokadę przycisków, naciśnij i przytrzymaj równocześnie przyciski ssania (kółko) i wibracji (fala).

Gdy blokada przycisków jest aktywna, przyciski nie reagują. Podłączenie ładowarki: Ładowanie artykułu jest istotnie proste dzięki dołączonemu kablowi USB. Złącze ładowania to drobne metalowe kółko na uchwycie urządzenia.

Zawartość opakowania: 1szt pompka rękawowa 1 szt. Kabel USB do ładowania Specyfikacja towaru, cechy: kompaktowe opakowanienie wymaga konstrukcjiŁatwy w użyciu3 szybkości ssania7 funkcji wibracjiwbudowana blokada przyciskówwbudowany akumulatorczas ładowania: 90minczas użytkowania: 60mincałkowita długość: 23,5cmdługość kubka: 9,5cmszerokość kubka - maksymalna szerokość urządzenia: 6,5cmwysokość kubka: ok.

3,5cmdługość uchwytu: 14,5cmmaksymalna szerokość uchwytu: 4,3cmkolor: czarny (uchwyt), półprzezroczysty (kubek), czerwony (silikonowy pierścień)materiał: ABS, silikon (zgodny z UE, bez ftalanów) Sugestie dotyczące czyszczenia: Umyć skrupulatnie letnią wodą z łagodnym mydłem, spłukać i pozostawić do wyschnięcia.

Zalecane: używać specjalnego detergentu (06302500000) - przystępnego osobno.