Pompka do penisa maximizer worx vx1 marki Lovetoy promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Pompka do penisa maximizer worx vx1 marki Lovetoy oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 73.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-12%
Pompka Erekcyjna Maximizer Worx VX1 Power Pro Pump | 100% ORYGINAŁ| DYSKRETNA PRZESYŁKA
73.99
Kraina-Doznań
Maximizer Worx VX1 Power Pro Pump
84.51
Sekrecik.pl

Parametry

Producent:LOVETOY
Kategoria:Pompki erotyczne

Opis

Maximizer worx VX1 to męski system poprawiania, który składa się z pompki spustowej komory próżniowej, wyjmowanej, hermetycznej uszczelki, a także pierścienia na penisa. Precyzyjnie zaprojektowana komora próżniowa jest krystaliczna, aby zobaczyć postępy, mierząc 2,68 cala szerokości 8 cali długości całkowitej i mieszczącej 7,8 cala długości penisa.

Bonusowy elastomerowy pierścień na penisa pomaga utrzymać erekcję i wydłużyć czas trwania stosunku. Rozszerz swój wymiar i pewność siebie bez niebezpiecznych leków lub kosztownych operacji. Gdy przenikniesz poprzez gładki, rozciągliwy silikonowy otwór, szybko odkryjesz pulsujące, twarde jak skała erekcje!

Miękki rękaw doskonale przylega do skóry i tworzy w komorze silne podciśnienie, zmuszając erekcję do prędkiego powiększenia długości i obwodu. Składa się z pompki spustowej komory próżniowej, wyjmowanej silikonowej, hermetycznej uszczelki i pierścienia na penisa Bonus.

mierzy 2,68 cala szerokości 8 cali długości całkowitej i mieści 7,8 cala długości penisa. UWAGA: by uniknąć obrażeń lub pogorszenia wcześniej istniejących stanów, tego urządzenia nie należy używać na opuchniętych lub zaognionych obszarach lub ranach skóry.

Żadne roszczenia medyczne nie są gwarantowane ani dorozumiane w związku z użytkowaniem tego artykułu. Materiał: ABS Kolor: Czarny wymiar produktu: 20 cm (6,2 cm) rozmiar w opakowaniu: 11.2*7.2*31 cm