Pompka erekcyjna maximizer worx vx2 pussy pump | 100% oryginał| dyskretna przesyłka marki Lovetoy promocja 2024

Cena127.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:LoveToy
Kategoria:Pompki erotyczne

Opis

Maximizer worx VX2 to męski system udoskonalania, który składa się z pompki spustowej komory próżniowej, wyjmowanej, hermetycznej uszczelki, a także pierścienia na penisa. Skrupulatnie zaprojektowana komora próżniowa jest transparentna, aby zobaczyć postępy, mierząc 2,68 cala szerokości 11 cali długości całkowitej i mieszczącej 7,8 cala długości penisa.

Bonusowy elastomerowy pierścień na penisa pomaga utrzymać erekcję i wydłużyć czas trwania stosunku. Opracowana jako bezpieczna, niedroga, niechirurgiczna alternatywa dla drogich procedur medycznych i tabletek, ta ręczna pompka do penisa to przystępny sposób na natychmiastowe zwiększenie penisa bez żadnych negatywnych skutków ubocznych.

Gdy przenikniesz przez gładki, rozciągliwy silikonowy otwór, prędko odkryjesz pulsujące, twarde jak skała erekcje! Miękki silikonowy rękaw kreuje świetnie lekkie uszczelnienie na skórze i stwarza silne podciśnienie we wnętrzu komory, zmuszając erekcję do szybkiego powiększenia jej długości i obwodu.

-składa się z pompy spustowej komory próżniowej, wyjmowanej hermetycznej uszczelki silikonowej i pierścienia na penisa Bonus. - Mierząc 2,68 cala szerokości 11 cali w całkowitej długości i mieszczący 7,8 cala długości penisa.

UWAGA: aby uniknąć obrażeń lub pogorszenia wcześniej istniejących warunków, to urządzenie nie powinno być użytkowane na spuchniętych, lub zapalnych obszarach albo ranach skóry. Żadne roszczenia medyczne nie są gwarantowane lub rekomendowane poprzez wykorzystanie tego towaru.

Materiał:ABS Kolor:Czarny rozmiar produktu: 20 cm,Φ6,2 cm wymiar w opakowaniu: 11.2*7.2*31 cm