Pompka LEZYNE Micro Floor Drive HV ABS srebrny / Wersja zestawu: podstawowy (4712805977109) promocja 2022

Cena220.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Bikester

Parametry

Producent:Lezyne
Kategoria:Pompki rowerowe

Opis

Kompaktowa budowa łączy w sobie funkcje pompki podłogowej z możliwością zabierania jej na przejażdżki. Aluminiowy korpus, tłok, podstawa i uchwyt w kształcie litery T są wytwarzane sposobem CNC, co daje tym pompkom trwałość, poręczny oraz zredukowaną wagę. Podpórka ze stali rdzoodpornej zagwarantuje stabilność podczas pompowania. ABS Flip-Thread Chuck i 24" / 60 centymetrowy gumowy wężyk powoduje, że łatwo dotrzeć zarówno do dętek rodzaju Presta jak i zaworów typu Schrader. Do pompki załączony jest również Speed Chuck. Kompozytowy uchwyt do konstrukcji pompki na ramę wyprodukowany jest z Composite Matrix.

Max ciśnienie: 90 psi / 6.2 bar.
Długość: 300 mm.
Kolor: metaliczny.
Waga: 205 g.

TECHNOLOGIE:

HV - Pompki dostosowane do szerszych opon np. Rowery górskie - gdzie nie jest wymagane wysokie ciśnienie. Mają szerszy tłok dzięki temu pompowanie jest proste i prędkie.

ALUMINIUM CONSTRUCTION / Aluminiowa kompozycja - Aluminium to lekki, wytrzymały materiał, stosowany do wykonania uchwytu, korpusu, tłoków i wielu innych elementów pompki.

COMPOSITE MATRIX - materiał kompozytowy Composite Matrix jest usztywnionym materiałem o wysokiej wytrzymałości, używanym zamiast aluminium do produkcji komponentów pompek, w celu obniżenia kosztów produkcji.

CNC-MACHINED / Obróbka CNC - Pompka w całości wytwarzana jest z aluminium obrabianego CNC, co powoduje,kompozycja jest bardzo staranna i trwała.

ABS EQUIPPED - Wyposażenie w ABS - Air Bleed System (ABS) - system odpowietrzania. Podczas korzystania z zaworów Presta, naciskając przycisk ABS uwalnia się ciśnienie zwrotne powietrza w wężyk, co ułatwia usunięcie zaworu Flip-Thread Chuck lub Speed Chuck. ABS na dodatek usuwa ryzyko odkręcenia gwintu wymiennych rdzeni. Podczas korzystania z zaworów Schrader, należy nacisnąć przycisk ABS,dostosować ciśnienie w oponach.

THREADED CONNETION - Podwójnie gwintowane zakończenia, pasujące równocześnie do dętek typu Presta jak i zaworów Schrader wywołują, iż połączenie w trakcie pompowania jest bezpieczne.

O marce Lezyne: Lezyne to marka znana każdemu zakręconemu maniakowi na punkcie sprzętu. Powiedzmy to od razu, maniakowi z klasą i... Kasą. Produkty bowiem tej marki to drobne dziełka sztuki. Biorąc każdy z ich produktow do ręki doświadczasz czegoś niesamowitego. Trzymasz artykuł dopracowany do najmniejszego elementu z którego się składa. Do wykonania dochodzą jeszcze zastosowane materiały - aluminium, karbon... Ach:)