Kärcher bp 4 home & garden promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Kärcher bp 4 home & garden oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 897.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
BP 4 Home & Garden (3800l/h, 950W) pompa Karcher ✔ZAPLANUJ DOSTAWĘ ✔SKLEP SPECJALISTYCZNY ✔KARTA 0ZŁ ✔POBRANIE 0ZŁ ✔ZWROT 30DNI ✔RATY ✔GWARANCJA D2D ✔LEASING ✔WEJDŹ I KUP NAJTA ✔ZAPLANUJ DOSTAWĘ ✔SKLEP SPECJALISTYCZNY ✔KARTA 0ZŁ ✔POBRANIE 0ZŁ ✔ZWROT 30DNI ✔RATY ✔GWARANCJA D2D ✔LEASING ✔WEJDŹ I KUP NAJTANIEJ
897.00
myjki.com - sklep specjalist.
Pompa do wody KARCHER BP 4 1.645-363.0 elektryczna
897.00
Media Expert

Parametry

Producent:Kärcher
Kategoria:Pompy ogrodowe

Opis

samoczynna pompa Home and Garden nieprzeciętnie sprawdza się jednocześnie w nawadnianiu ogrodów jak i zasilaniu domowych pralek czy toalet wodą z alternatywnych źródeł. Pompa może zasilać wodą użytkową Twój dom dostarczając ją m.in.

do pralki czy WC. Jednocześnie może też służyć do nawadniania ogrodu. Pompa może pobierać wodę z beczek, cystern i zbiorników na deszczówkę, źródeł naturalnych czy studni. Dzięki temu możemy oszczędzać drogą wodę wodociągową dbając nie tylko o różnorodność portfela, ale także o środowisko.

Pompa Home and Garden jest wysoce energooszczędna i cicha. Włącza się samoczynnie w momencie wystąpienia zapotrzebowania na wodę, a następnie samodzielnie się wyłącza. Dwuwyjściowy adapter pozwala na podłączenie i zasilanie obu wyjść jednocześnie.

W wyposażeniu filtr wstępny, zawór zwrotny, zwijanie przewodu zasilającego, a także zabezpieczenie przed pracą na sucho. W razie awarii, kontrolki pokazują, w którym miejscu znajduje się przyczyna usterki – po stronie ssącej czy po stronie ciśnieniowej.