Chodakowska Ewa Trenuj z nami - uniwersalny trening personalny (9788363534066) promocja 2019

Cena15.39
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie InBook.pl

Parametry

Producent:K.E.LIBER
Kategoria:Poradniki wideo

Opis

Najnowsza książka najpopularniejszej polskiej trenerki, Ewy Chodakowskiej, która wspólnie z doświadczonymi trenerami personalnymi, Lefterisem Kavoukisem i Tomaszem Choińskim poderwie tym razem z kanap nie tylko kobiety, ale i ich partnerów!
"Trenuj z nami! Uniwersalny trening personalny" to odpowiedź na zapotrzebowania pań i panów.
Książka jest przeznaczona dla wszelkich aktywnych osób preferujących równocześnie ćwiczenia poręczne, jak i siłowe czy fitness.
Pomoże osiągnąć każdemu indywidualnie założone cele - od wymodelowania sylwetki czy redukcji tkanki tłuszczowej przez siłę i sprawność do wypracowania masy mięśniowej. Ukazuje metody, które pozwalają w prosty i szybki sposób ułożyć własny skuteczny program treningowy i zbudować słuszną jednostkę treningową. Książka przybliża także technikę realizowanych ćwiczeń, by pomóc czytelnikom świadomie pracować nad postępami w treningach.
Ponad 200 ćwiczeń z własnym ciężarem ciała i sprzętem, ułożonych w urozmaicone programy treningowe, pozwolą każdemu znaleźć coś dla siebie.
Ćwiczenia zaskoczą swoją wielofunkcjonalnością i kreatywnym użyciem sprzętu: piłki gimnastycznej, gum rehabilitacyjnych, odważników, ławeczki, hantli czy sztangi.
Książka wyjaśnia, jak dobrać adekwatny dla siebie sprzęt do ćwiczeń i zorganizować salę treningową w domu, zawiera rekomendacje dla pań i panów z uwzględnieniem jednostkowych potrzeb, celów i poziomów progresywnia - od początkujących do nowoczesnych.
To kompendium wiedzy treningowej, z którego dowiemy się od czego zacząć cykl pracy nad własnym ciałem, w jaki sposób się motywować i dobrze odżywiać oraz jak efektywnie trenować samodzielnie w domu, w siłowniach czy klubach fitness, aby osiągnąć atrakcyjne i długookresowe efekty.