Medica-group 3x cum plus strong kapsułki na poprawę smaku nasienia oraz silny wytrysk promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Medica-group 3x cum plus strong kapsułki na poprawę smaku nasienia oraz silny wytrysk oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 98.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-50%
Cum Plus Strong Suplement Diety Poprawiający Jakość Spermy 60 kaps | 100% ORYGINAŁ| DYSKRETNA PRZESYŁKA
98.99
Kraina-Doznań
Cum Plus Strong na poprawę smaku nasienia oraz silny wytrysk
99.00
Medica-Group
Cum Plus Strong - na poprawę smaku nasienia oraz silny wytrysk
104.00
PokojRozkoszy.pl Erotyczny
3x Cum Plus Strong kapsułki na poprawę smaku nasienia oraz silny wytrysk
198.99
Medica-Group

Parametry

Producent:Medica-Group
Kategoria:Potencja - erekcja

Opis

Cum Plus Strong to suplement diety dla panów ulepszający jakość spermy. Opakowanie mieści 60 kapsułek.
Cum Plus Strong zostało tworzone aby:
• poprawić smak nasienia
• wzmocnić siłę wytrysku
• polepszyć jakość odbywanych stosunków
• wspomóc seksualną witalność
• pobudzić cykl spermatogenezy
• podwyższyć siłę i długość trwania erekcji
• przyspieszyć regenerację narządów płciowych po odbytym stosunku
Smak, zapach, czy konsystencja spermy odzwierciedlają kondycję Twojego organizmu, a w szczególności prowadzony poprzez Ciebie tryb życia, dietę itp. Płynie z tego prosty wniosek, że im jesteś zdrowszy, tym "lepsze" jest Twoje nasienie. A im lepsze jest Twoje nasienie, tym ulepszonego seksu oralnego możesz się spodziewać. Ze strony swojej partnerki - czyli jest to w Twoim własnym interesie, żeby Twoja sperma była jak najsmaczniejsza.*
Dobra wiadomość jest taka,przeważnie nie trzeba drastycznie zmieniać swoich nawyków, aby uprzyjemnić kobiecie to, co mężczyznom powoduje tak wielką przyjemność. A przy okazji poprawiasz własne zdrowie. Czyli małym kosztem można sporo osiągnąć.*
* Źródło: milionporad.pl

Sperma, nasienie, ejakulacja
Sperma, nasienie - płynna wydzielina, na którą składają się produkty jąder, pęcherzyków nasiennych, najądrzy, gruczołów opuszkowo-cewkowych oraz gruczołu krokowego. Jest wyrzucana poprzez cewkę moczową w trakcie ejakulacji. Ma barwę bliską kolorowi mleka. Normalny ejakulat ma odczyn słabo zasadowy (pH 7,2), zezwala na to ruchliwość plemnikom, które w środowisku kwaśnym byłyby nieruchliwe. Skład chemiczny spermy zależy w pewnym stopniu od odżywiania.*
* Źródło: Wikipedia
Ejakulacja (łac. Eiaculatio – wytrysk) - wytrysk nasienia (spermy) z prącia poprzez nasieniowody i cewkę moczową na skutek stymulacji seksualnej. Ejakulacja jest zjawiskiem neurobiologicznym dostosowywanym ośrodkowo. Porcja nasienia wydzielana w trakcie ejakulacji to ejakulat. Mechanizm umożliwiający ejakulację to rytmiczne skurcze ciał jamistych, znajdujących się w członku, dzięki temu sperma jest wyrzucana z narządu poza ustrój.*
* Źródło: Wikipedia
potężna Erekcja - Silny Orgazm
Substancje aktywne Cum Plus Strong posiadają za zadanie rozszerzać naczynia krwionośne ułatwiając i powiększając dopływ krwi do prącia. Penis może stać się bardziej nabrzmiały niżeli do tej pory, a wzwód może utrzymywać się o mnóstwo, mnóstwo dłużej. Erekcje mogą stać się mocniejsze i dłuższe. Dzięki temu bodźce odczuwane poprzez partnerkę są bardziej intensywne i częściej kończą się orgazmem.
Cum Plus Strong - dobra sperma, silny wytrysk
Znając klucz do damskiego orgazmu można doprowadzać partnerkę do błyskotliwego finału w trakcie każdego zbliżenia. Połączenie optymalnej techniki, atmosfery, więzi emocjonalnej i silnej erekcji mężczyzny to według seksuologów (i pań!) droga do genialnego życia erotycznego. Warto pamiętać, iż udane współżycie cementuje związek, a miano kochanka świetnego zyskują tylko ci, którzy prowadzą swoją partnerkę na szczyt seksualnej rozkoszy.
unikatowy kompleks komponentów.
Maca Root
Maca jest naturalnym lekiem przyczyniającym się do zachowania równowagi w organizmie przez regulację poziomu enzymów i hormonów. Utrzymanie funkcji metabolicznych Twojego organizmu w doskonałej równowadze, z właściwym poziomem męskich hormonów, może dać Tobie nie tylko dłuższe erekcje, lecz też obszerniejszy popęd seksualny, czyli słuszną potencję seksualną. Maca dostarcza organizmowi należycie przyswajalne białko, poprzez co zalecana jest dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia, a ich organizm jest zmuszany do intensywnego wysiłku umysłowego i fizycznego. Wykazuje działanie wzmacniające organizm, zwłaszcza w stanach osłabienia, wycieńczenia i niedożywienia organizmu, lub w czasie rekonwalescencji i w okresie wzrostu. Macę początkowo zaczęto sprzedawać w Ameryce jako afrodyzjak. Wierzono,poprawia ona jakość nasienia, rozszerza libido i upraszcza życie erotyczne. W jednych badaniach przeprowadzonych w Ameryce na dziewięciu mężczyznach spożywających suplement z macy zaobserwowano większą liczba plemników w spermie, a więc jeszcze obszerniejszą płodność, niż u grupy, która macy nie przyjmowała. Inne udowodnione parametry macy to zwiększanie energii i jasności umysłu. Roślina ta ma w składzie substancje zbliżone działaniem do ludzkich hormonów, poprzez co naturalnie stabilizuje ich poziom, a w związku z tym – poziom energii w organizmie, nie będąc przy tym stymulantem jak np. Kawa, która „kopa” zawdzięcza nie występującej w ludzkim organizmie kofeinie. To dlatego proszek z macy jest z ochotą dodawany do koktajli czy napojów, niezwykle przez sportowców czy osoby, będące na niskoenergetycznej diecie. W związku ze swym delikatnie energetyzującym działaniem macę poleca się osobom, które są narażone na działanie stresu, przechodzą odtrucie, wychodzą z choroby itp. Szczególnie,gromadzi w dodatku cenne minerały i witaminy – B1, B2, B3 i C.
Źródło: organeoblog.pl
Maca mieści niemal wszystkie z koniecznych aminokwasów, w tym te gwarantujące funkcje seksualne i płodność. Gromadzi także minerały (miedź, cynk, mangan, żelazo, selen, bor), a także witaminy (B1, B2, B3, C)
Źródło: naturalna-medycyna.com.pl
L-Arginina
Pomaga wzmocnić erekcję i poprawić krążenie w naczyniach usytuowanych w obrębie miednicy. Dzięki czemu może wpływać należycie na wzmocnienie erekcji i wzmocnienie doznań seksualnych i na zwiększenie wielkości i objętości ciał jamistych penisa. Aminokwas względnie egzogenny, bierze udział w syntezie kluczowych dla fizjologii organizmu związków takich jak tlenek azotu (którego jest prekursorem). To aminokwas spełniający rolę regulatora ciśnienia krwi. Arginina bierze także udział w procesu mocznikowym i jest naturalnym prekursorem ornityny, a ponieważ ulepsza funkcje śródbłonka i zwiększa przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, przez to oddziałuje na wzrost wielkości męskiego członka.
Buzdyganek
Niepozornie wyglądająca roślina o unikatowych właściwościach, od tysięcy lat wykorzystywana jest w medycynie chińskiej i indyjskiej jako silny afrodyzjak. Wyciąg ma działanie pobudzające, a tym samym korzystnie wpływające na sferę seksualną, zwiększając równocześnie poziom testosteronu. Jest rośliną z rodziny parolistowatych zawierającą saponiny steroidowe, alkaloidy roślinne i flawonoidy. Buzdyganek wspomaga zwiększać produkcję testosteronu u panów poprzez stymulację przysadki mózgowej do efektywniejszej produkcji hormonu leteinizującego (LH). Wysoki poziom tego hormonu powoduje rozszerzenie popędu seksualnego, powiększenie wielkości i objętości ciał jamistych penisa.
Sposób zastosowania i dawkowanie:
1 kapsułkę 2 razy dziennie popić niewielką ilością płynu. UWAGA - Nie należy przekraczać 2 kapsułek na dobę.
Opakowanie: 60 kapsułek