Big erection na potencję mega stężenie silna erekcja na stałe 60 kaps. 59057 marki Medica-group promocja 2021

sprawdź dostępność w sklepie hipa.pl

Parametry

Producent:Medica-Group
Kategoria:Potencja - erekcja

Opis

Big Erection 60 kaps. - jakość medyczna, na potężną i długą erekcję

BigErection to Mega potężne stężenie - nawet 20:1

Wielu mężczyzn chciałoby:

• Móc uprawiać seks kiedy tylko mają na to ochotę

• Uzyskać potężną i długą erekcję

• W pełni zaspokoić swoją partnerkę

• Dotrzeć do jej punktu “G” dzięki temu Ona zaczęłaby przeżywać najbłyskotliwiejsze orgazmy w swym życiu

• Odczuwać obszerniejsze przyjemności seksualne

• posiadać kontrolę nad przedwczesnym wytryskiem i wydłużyć czas trwania stosunku

• Osiągnąć przypływ szerokiej energii seksualnej i witalności erotycznej

Bądź mężczyzną za każdym razem, gdy ona tego pragnie

Widząc pożądanie w jej oczach, możesz stanąć na baczność kiedy tylko zechcesz? To łatwiejsze niż myślisz. Kompozycja naturalnych części udoskonala wrażliwość i ukrwienie narządów płciowych, rozszerzając możliwości seksualne.

komponenty zawarte w suplemencie diety BigErection mają na celu pomóc w uzyskaniu silniejszej erekcji, dłużej trwających wzwodów, większej produktywności seksualnej i wyjątkowo solidnych doznań.

Czy chcesz aby Twoja partnerka nadal udawała orgazm?

szeroka część związków rozpada się poprzez brak satysfakcjonującego seksu. Może to oznaczać, iż całe mnóstwo panów nie jest w stanie zadowolić swojej partnerki. Być może nie masz świadomości, że Twoja kobieta od miesięcy nie miała prawdziwego orgazmu.

Fantastyczny seks cementuje związek

Wyobraźcie sobie, iż po czterdziestym roku życia można efektywnie odzyskać produktywność seksualną sprzed 15-stu czy 20-stu lat. Progresywny skład BigErection może przywrócić silne wzwody, zapewnić mężczyźnie kontrolę nad stosunkiem i wpływać opóźnienie wytrysku. Warto pamiętać, iż partnerzy, którzy posiadają udane życie intymne, budują głębsze relacje niż pary, których życie erotyczne jest nieudane. Medycyna uczyniła ogromny postęp w zwalczaniu problemów z potencją i warto z tego korzystać.

Ogólnie o potencji

XXI wiek nie sprzyja zachowaniu wysokiej potencji. Coraz więcej mężczyzn cierpi na zaburzenia wzwodu, ale niewielu z nich decyduje się na zwalczanie krępujących dolegliwości. Jak nad wyraz współczesny tryb życia wpływa na pogorszenie potencji, na osłabienie libido i czy da się temu zapobiec?

1. Potencjalne zagrożenia

Stres, pośpiech, niezdrowa dieta, alkohol i zanieczyszczone powietrze – wielu czynników zniżających potencję nie można uniknąć. Ogólnodostępne badania pokazują, iż już co trzeci pan w Polsce cierpi na zaburzenia erekcji. Coraz częściej problemy z potencją dotyczą mężczyzn już po 30. Roku życia. Specjaliści dodają, że zaburzeń erekcji można się ustrzec, jeśli odpowiednio wcześnie zadba się o swoją męskość.

2. Objawy, których nie należy lekceważyć

Niepełny wzwód, utrata erekcji podczas stosunku czy spadek libido to najczęstsze dolegliwości, z którymi zmagają się mężczyźni w coraz młodszym wieku. Na zaburzenia potencji narażony jest każdy,uniemożliwianie im jest łatwiejsze, aniżeli może się wydawać. Dlaczego więc tak wielu mężczyzn wstydzi się mówić o swych problemach? Lekarze podkreślają, iż im wcześniej zadba się o wysoką potencję, tym dłużej problemy z erekcją będą znane tylko z opowieści kolegów.

3. Udane życie seksualne jest decyzją

Według statystyk o udoskonalenie efektywności seksualnej warto zadbać już w młodym wieku kiedy to poziom testosteronu przestaje być tak wysoki. Wraz z upływem czasu skóra zaczyna tracić elastyczność, a mięśnie napinające penisa tracą młodzieńczą wiotkość. Utratę efektywności seksualnej przyspieszają w dodatku stresujący tryb życia, niezdrowa dieta, uzależnienie od papierosów czy kawy, a choćby powietrze, którym oddychamy.

Jak doprowadzić kobietę do orgazmu w krótkim czasie

Zaspokojenie kobiety jest łatwiejsze niż myślimy. Zobacz, co dla Twojej partnerki liczy się w łóżku najistotniej i zapewnij jej efektowny orgazm!

Ściany pochwy zbudowane są z delikatnej tkanki nabłonkowej, na których znajdują się tysiące zakończeń nerwowych. Wielu panów potwierdza, że ważniejsza od penetracji długookresowej jest penetracja intensywna, która silnie pobudza najwrażliwsze miejsca w pochwie.

nawet przez długi okres penetracji w niepełnym wzwodzie można nie dać kobiecie orgazmu, podczas gdy już po krótkiej intensywnej penetracji silnie utwardzonym członkiem zbliżenie może kończyć się kobiecym szczytowaniem.

Silniejsza Erekcja = Silniejszy Orgazm

Substancje aktywne posiadają za zadanie powiększać naczynia krwionośne usprawniając i rozszerzając dopływ krwi do prącia. Penis może stać się bardziej nabrzmiały niż do tej pory, a wzwód może utrzymywać się o sporo, niemało dłużej.

Erekcje mogą stać się mocniejsze i dłuższe. Dzięki temu bodźce odczuwane przez partnerkę są bardziej intensywne i częściej kończą się orgazmem.

Na szczyt prędko jak nigdy dotąd

Znając klucz do żeńskiego orgazmu można doprowadzać partnerkę do ładnego finału w trakcie każdego zbliżenia. Połączenie adekwatnej techniki, atmosfery, więzi emocjonalnej i silnej erekcji pana to według seksuologów (i pań!) droga do genialnego życia erotycznego.

Warto pamiętać, że udane współżycie cementuje związek, a miano kochanka wspaniałego zyskują tylko ci, którzy prowadzą swoją partnerkę na szczyt seksualnej rozkoszy.

użytkowanie produktu

1. 1 kapsułkę 2 razy dziennie popić niewielką ilością płynu.

UWAGA - Nie należy przekraczać 2 kapsułek na dobę.

2. Polecamy jednoczesne użytkowanie 2 metod: kapsułek i żelu. Dzięki połączeniu kapsułek, których naturalny skład wzmacnia erekcję od i żelu działającego bezpośrednio na penisa, pierwsze efekty możesz odczuć niespodziewanie szybko.

Pełny skład

L-arginina, Maca Root ekstrakt 4:1, Sarsaparilla ekstrakt 4:1, Buzdyganek / Tribulus ekstrakt 20:1, Żeń-szeń / American Ginseng ekstrakt 4:1, Czarny owies / Black Sativa ekstrakt 10:1, Celuloza mikrokrystaliczana / Microcrystaline cellulose - substancja wypełniająca / bulking.

Opakowanie

60 kapsułek