Boss Energy Extra Ginseng na Erekcję 2 szt. | 100% ORYGINAŁ| DYSKRETNA PRZESYŁKA (5906314500002) promocja 2021

jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:Boss Series
Kategoria:Afrodyzjaki

Opis

Boss Energy Extra to najnowszy i najskuteczniejszy w tej chwili preparat dla mężczyzn o wydłużonym działaniu, aż do 4 dni! sprawia uzyskanie wzwodu i utrzymanie silnej erekcji. To sprawdzony i naprawdę działający preparat przystępny bez recepty używany w problemach z uzyskaniem wzwodu.

Zamiennik niebieskich tabletek, a także innych pigułek wspomagających erekcję.wyśmienity skład sprawia szybką i długą erekcję, którą w przystępny sposób osiągniesz poprzez 4 dni. Wystarczy jedna tabletka BOSS i w ciągu godziny osiągasz niesamowity wzwód, a potem radość ze nadzwyczajnego seksu.

komponenty zawarte w Boss Energy to znane od wieków ziołowe składniki, które powiększają poziom libido i przywracają siły witalne.Boss Energy przyczynia się do łatwiejszych i szybszych erekcji w niedługim czasie od spożycia.

Efekt ten utrzymuje się do 4 dni! Pomaga mężczyznom w sposób zdumiewający odzyskać satysfakcję we współżyciu seksualnym. Boss Energy daję Ci nieodpartą gwarancję pokonania lęków przed nieudanym stosunkiem seksualnym w każdym wieku!Sposób użycia:starczy 1 tabletka na około godzinę przed planowanym stosunkiem.Uwaga: Nie wolno przekraczać dawki jednej tabletki na dobę.

Zawartość opakowania 2 tabletki...