Boss of toys Boss energy ginseng mocna erekcja 2szt. | 100% dyskrecji | bezpieczne zakupy promocja 2019

sprawdź dostępność w sklepie Devilz

Parametry

Producent:Boss of Toys
Kategoria:Potencja - erekcja

Opis

Boss Energy to najnowszy i najskuteczniejszy w tej chwili preparat dla mężczyzn, który powoduje uzyskanie wzwodu i utrzymanie silnej erekcji. To sprawdzony i naprawdę działający preparat dostępny bez recepty wykorzystywany w problemach z uzyskaniem wzwodu.

Zamiennik niebieskich tabletek i innych pigułek wspomagających erekcję. Wyśmienity skład powoduje szybką i długą erekcję.starczy jedna tabletka BOSS i w ciągu godziny osiągasz niesamowity wzwód, a potem radość ze nieprzeciętnego seksu.

komponenty zawarte w Boss Energy to znane od wieków ziołowe komponenty, które powiększają poziom libido i przywracają siły witalne. Boss Energy przyczynia się do łatwiejszych i szybszych erekcji w niedługim czasie od spożycia.

Efekt ten utrzymuje się poprzez kilka godzin. Pomaga mężczyznom w sposób zdumiewający odzyskać satysfakcję we współżyciu seksualnym. Boss Energy daję Ci nieodpartą gwarancję pokonania lęków przed nieudanym stosunkiem seksualnym w każdym wieku!Sposób wykorzystania:wystarczy 1 tabletka na około godzinę przed planowanym stosunkiem.Uwaga: Nie wolno przekraczać dawki jednej tabletki na dobę.

Zawartość opakowania 2 tabletki...