Boss of toys Tabletki boss energy ginseng 2 szt. promocja 2020

Cena36.75
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Devilz

Parametry

Producent:Boss of Toys
Kategoria:Afrodyzjaki

Opis

Boss Energy to najnowszy i najskuteczniejszy w tej chwili preparat dla panów, który sprawia uzyskanie wzwodu i utrzymanie silnej erekcji. To sprawdzony i naprawdę działający preparat dostępny bez recepty stosowany w problemach z uzyskaniem wzwodu.

Zamiennik niebieskich tabletek, a także innych pigułek wspomagających erekcję. Nadzwyczajny skład powoduje szybką i długą erekcję.starczy jedna tabletka BOSS i w ciągu godziny osiągasz niesamowity wzwód, a potem radość ze świetnego seksu.

komponenty zawarte w Boss Energy to znane od wieków ziołowe elementy, które powiększają poziom libido i przywracają siły witalne. Boss Energy przyczynia się do łatwiejszych i szybszych erekcji w krótkim czasie od spożycia.

Efekt ten utrzymuje się poprzez kilka godzin. Pomaga mężczyznom w sposób zdumiewający odzyskać satysfakcję we współżyciu seksualnym. Boss Energy daję Ci nieodpartą gwarancję pokonania lęków przed nieudanym stosunkiem seksualnym w każdym wieku!Sposób użycia:wystarczy 1 tabletka na około godzinę przed planowanym stosunkiem.Uwaga: Nie wolno przekraczać dawki jednej tabletki na dobę.

Zawartość opakowania 2 tabletki...