ERECTMAN 60caps, 08 5901687650081 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem ERECTMAN 60caps, 08 5901687650081 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 99.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-13%
ErectMan 60 kaps. Silniejsza erekcja na dłużej
99.00
Farmed.pl
ERECTMAN 60caps
114.00
Twoja Rozkosz

Parametry

Producent:lovelylovers
Kategoria:Potencja - erekcja

Opis

ERECTMAN 60 CAPS kapsułki wzmacniające erekcję i potencję u mężczyznSpróbuj kapsułek ERECTMAN, by przekonać się jak:- pobudzają do natychmiastowego wzwodu (aż 1200mg L-argininy!), - poprawnie wpływają na zaburzenia wzwodu, - wspomagają słuszne krążenie krwi w ciałach jamistych penisa upraszczając osiągnięcie silnej i długiej erekcji, - sprzyjają prawidłowemu krążeniu w okolicach miednicy, co zwiększa doznania i siłę orgazmu.

ERECTMAN to najsilniejsza dzienna porcja: aż 1200mg L-argininy i kompilacja 6 naturalnych silnie stężonych roślinnych ekstraktów Jak ERECTMAN wspomaga uzyskanie silnej erekcji?Kapsułki ERECTMAN są przeznaczone mężczyznom, którzy chcą wspomóc naturalny cykl uzyskania silnej i z łatwością osiągalnej erekcji.

korzystny wpływ na męską skuteczność seksualną jest zwykle zasługą maksymalnej dziennej porcji L-argininy, która wynosi aż 1200mg! obecność tego aminokwasu jest warunkiem niezbędnym do powstania erekcji, ponieważ odpowiada on za powiększenie produkcji tlenku azotu (NO).

Potwierdziły to badania opublikowane w BJU International. Efekty jakie uzyskasz dzięki kapsułkom ERECTMAN nie byłyby osiągalne bez dodatku silnego suchego wyciągu (stopień koncentracji 4:1) z korzenia żeń-szenia i ekstraktów z pozostałych 5 elementów naturalnego roślinnego pochodzenia m.in.

tribulus terrestris, pieprzu cayen, palmy sabałowej, pestek dyni, czy cytryńca chińskiego. Jak wynika z badań urologów z Uniwersytety z Sao Paulo aż 65,8% przebadanych mężczyzn, którzy uskarżali się na umiarkowane problemy z erekcją odnotowało zasadniczą poprawę wzwodu po codziennej suplementacji sproszkowanym żeń-szeniem.

ERECTMAN możesz stosować w dwojaki sposób:Sposób Nr 1: Przyjmując 3 kapsułki na 1 godzinę przed planowanym stosunkiem, żeby w pełni wykorzystać potencjał zawarty w maksymalnej dawce 1200mg L-argininy, 300mg wyciągu 4:1 Tribulus terrestris, 150mg wyciągu 4:1 Żeń-szenia, 150mg wyciągu 4:1 Palmy sabałowej, 150mg wyciągu 4:1 pestek dyni, 150mg wyciągu 4:1 Shizandra chinesis i 75mg wyciągu 4:1 pieprzu Cayen.Koszt: 3 kapsułki to tylko 4,99zł - tyle kosztuje jednorazowa najsilniejsza dawka.wydajność: przy takim użytkowaniu opakowanie 60 kapsułek wystarczy na 20 zastosować maksymalnej porcji.Sposób Nr 2: W celu poprawienia ogólnej witalności wystarczy 1 kapsułka w czasie porannego posiłku, co pozwoli trwale uzupełnić brakujące komponenty diety odpowiadające za silną erekcję będącą konsekwencją dobrej efektywności seksualnej.

Przy okazji wesprzesz swoją oporność, , a także libido.Koszt: 1 kapsuła to tylko 1,66zł - tyle wynosi dzienny koszt suplementacjiEfektywność: przy takim użytkowaniu opakowanie 60 kapsułek starczy na 2 miesiące suplementacji.UWAGA:Regularna suplementacja może wpływać na długoterminową poprawę wydajności seksualnej.

Dla słusznego efektu można zespoić sposób Nr 1 i Nr 2, czyli codzienne zażywanie 1 kapsułki i w dniu gdy planowany jest stosunek zabrać 3 kapsułki na godzinę przed. Należy jednak pamiętać o nie przekraczaniu zalecanych dziennych ilości.Bezpieczny i przebadanyERECTMAN jest suplementem diety zgłoszonym do GIS (Główny Inspektorat Sanitarny).

Bezpieczeństwo jego stosowania potwierdzają pozytywne wyniki badań laboratoryjnych przeprowadzonych w Hamilton Poland. Dzięki czemu masz pewność,produkt jest najwyższej jakości i bezpieczny dla zdrowia....