KAPSUŁKI POTĘGUJĄCE ORGAZM DLA KOBIET 2 KAPS. 259576 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem KAPSUŁKI POTĘGUJĄCE ORGAZM DLA KOBIET 2 KAPS. 259576 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 16.47 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-18%
OrgasmMax for Women-2 kapsułki
16.47
IntimaShop
KAPSUŁKI POTĘGUJĄCE ORGAZM DLA KOBIET 2 KAPS. 259576
20.00
hipa.pl

Parametry

Producent:Medica-Group
Kategoria:Potencja - erekcja

Opis

Na wywołanie, szybkiego, konkretnego podniecenia i orgazmu.HIT SEZONU!!! przejrzyj moc ORGASM MAX for Women i przekonaj się co uzyskasz zażywając 1 kapsułkę 30 minut przed stosunkiem!!!Po zażyciu kapsułki kobiety chcą:możliwości uzyskania stanu podniecenia przez 48 godzin!!!natychmiastowego wpływu na zaburzenia libido, a także osiągane orgazmypobudzenia okolic łechtaczki i przyczynienia się do upragnionego orgazmuwpływu na krążenie krwi w miejscach intymnych, co pobudza prędki i potężny orgazmzwiększenia swojej kontroli nad podnieceniem oraz osiąganym orgazmemzwiększenia ogólnego pobudzenia erotycznegopoprawienia wydolności erotycznej organizmuumożliwienia długiego i wielokrotnego uprawiania seksu Potwierdzona skuteczność*Orgasm Max for Women jest środkiem wpływającym na prędkie i proste osiągnięcie silnego orgazmu, wzrost podniecenia, możliwość wielokrotnego uzyskania orgazmu, a także ogólnego podniesienia poziomu libido.Aż 89% respondentek poleciłoby suplement diety Orgasm Max for Women. Skuteczność działania!!!Panie potwierdzają, że ich orgazm trwa dłużej i jest silniejszy.

*Raport z Badania skuteczności - "MedicaGroup" - kwiecień 2019r. Przejrzyj raport z badania produktywnościPodążaj za wymarzonym celem!Celem ORGASM MAX for Women jest pomoc w wywołaniu szczególnie prawidłowego wpływu na aktywność seksualną, wzrost libido, zwiększenie wysokości poziomu produktywności seksualnej i zdolności wywołania orgazmu nie podnosząc równocześnie ciśnienia!!!ORGASM MAX for Women ma za zadanie w obszernym stopniu wspomagać normalne krążenie krwi, zwłaszcza w okolicach miednicy, a także narządów intymnych.

dzięki temu w ten sposób może przyczyniać się do wzmacniania stanu pobudzenia erotycznego i wydłużenia czasu jego utrzymania. Przy regularnym użytkowaniu ORGASM MAX for Women może wpływać na stałą udoskonalenie dysfunkcji erotycznych!!!W celu uzyskania jak najlepszych efektów działania ORGASM MAX for Women zaleca się stymulację seksualną.Co to jest LIBIDO?Libido, popęd (pociąg) seksualny (płciowy) (z łac.

żądza) – psychiczna reprezentacja pobudzenia pochodzącego z wnętrza organizmu, mająca na celu zaspokojenie potrzeb seksualnych. Stanowi ona czynniki motywacyjne, uwarunkowane biologiczną strukturą organizmu, wywołujące formy zachowania, których celem jest zaspokojenie potrzeb.

Według Hansa Giesego popęd seksualny to wybiórczy stan gotowości na przyjęcie partnera w zakresie jego płciowości. Z szerszym rozumieniem kategorii libido spotykamy się w koncepcji Carla Gustava Junga, w której libido jest rozumiane jako energia psychiczna w ogóle.

Jungowskie libido zwrócone jest bądź na zewnątrz (libido ekstrawertyczne), bądź do wewnątrz (libido introwertyczne). Oba mechanizmy, introwersja-ekstrawersja są naturalne i występują u każdego człowieka.

Ekstrawertyczna postawa świadoma uzupełniana jest przez introwertyczną postawę nieświadomą i vice versa. Nieświadoma część libido (introwersja w przypadku ekstrawersji; ekstrawersja w sytuacji introwersji) formuje cień personalny.Co to jest ORGAZM?Orgazm, szczytowanie - moment najsilniejszego podniecenia płciowego i towarzyszącego mu jednakowo silnego uczucia rozkoszy, będący na ogół celem lub zakończeniem stosunku płciowego, aktu masturbacji bądź innej formy zachowania seksualnego.

Orgazmowi towarzyszy szereg specyficznych dla tego momentu reakcji fizjologicznych organizmu jak skurcze pochwy i dna macicy u kobiety. Bezpośrednim rezultatem orgazmu jest zaspokojenie seksualne objawiające się odprężeniem ciała, ustąpieniem przekrwienia organów płciowych i psychicznym uczuciem błogostanu i spełnienia emocjonalnego.Skład ORGASM MAX for Women w 1 kapsułce:L-arginina - 200 mgEkstrakt z korzenia maca 4:1 - 175 mgEkstrakt z korzenia żeń-szenia 4:1 - 175 mgKofeina - 100 mgORGASM MAX for Women posiada komponenty pobudzające damskie ciało.Zalecana ilość do spożycia:z kapsułka na około 30 minut przed planowaną aktywnością seksualną.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być użytkowany jako substytut różnej diety. Używanie suplementu diety ORGASM MAX for Women przez osoby przyjmujące leki przeciwzakrzepowe wymaga konsultacji z lekarzem.

Suplement diety mieści w porcji dziennej 100 mg kofeiny, nie zaleca się używania u dzieci, pań w ciąży oraz karmiących.Przechowywanieprzechowywać w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla niepokaźnych dzieci.wyprodukowano w UE dla: Medica-Group Sp.

z o.o. Ul. Mikołaja Reja 43/1 76-200 SłupskOpakowanieJedno opakowanie ORGASM MAX for Women posiada 2 kapsułki....