PheroStrong for Women 50 ml + PlayWoman kaps. + PlayWoman żel, 32-00012 promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem PheroStrong for Women 50 ml + PlayWoman kaps. + PlayWoman żel, 32-00012 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 99.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-50%
WinWoman kapsułki na pobudzenie orgazmu
99.00
Medica-Group
WinWoman żel + kapsułki na pobudzenie orgazmu
126.00
Medica-Group
WinWoman kapsułki + BigErection kapsułki zestaw dla dwojga
148.50
Medica-Group
PheroStrong for Women 50 ml + WinWoman kapsułki i żel
165.49
Medica-Group
3x WinWoman kapsułki na pobudzenie orgazmu
198.99
Medica-Group

Parametry

Producent:Medica-Group
Kategoria:Potencja - erekcja

Opis

PlayWoman to suplement diety na pobudzenie orgazmu dla kobiet. Opakowanie zawiera 60 kapsułek.
dużo kobiet chciałoby uzyskać:
- stan podniecenia, który w zależności od organizmu może trwać nawet niemało godzin
- upragniony orgazm dopochwowy,radować się z każdego zbliżenia seksualnego
- uwrażliwienie łechtaczki, dzięki czemu każda pieszczota może być silniej odczuwana
- pobudzenie piersi, a w szczególności sutków, by każdy dotyk potęgował doznania
- nawilżenie pochwy, dzięki czemu stosunek może być bardziej delikatny, a doznania intensywniejsze
Jakie są przyczyny spadku libido u pań?
Zmniejszenie libido to problem, który dotyczy niemało kobiet. W większości przypadków utrata zainteresowania seksem jest związana ze stresem, w związku z tym terapia zmniejszonego pożądania i podniecenia wymaga podjęcia działań z reguły o charakterze psychologicznym. W sytuacji innego podłoża tej dysfunkcji organizmu, nadzwyczajnym rozwiązaniem są preparaty farmakologiczne, bardziej popularne wśród panów. Terminem libido określamy wszelkie działania posiadające na celu zaspokojenie potrzeb seksualnych człowieka. Istnieje dużo przyczyn zmniejszonego zainteresowania seksem wśród kobiet.
Do najczęstszych zaliczamy:
- stres
- depresja
- antykoncepcja hormonalna
- zaburzenia gospodarki hormonalnej organizmu
- okres okołomenopauzalny i po menopauzie (wahania poziomu hormonów)
- choroby ogólnoustrojowe tj. Cukrzyca, nowotwory, infekcje itd.
- działania niepożądane leków
- słaba więź emocjonalna z partnerem
Źródło: wyleczto.wp.pl
Działanie
PlayWoman to suplement diety stworzony specjalnie dla kobiet, które chcą poprawić doznania seksualne, czerpać radość z rozkoszy, którą daje im partner i radować się życiem. W tym celu opracowano formułę opartą na mocno skoncentrowanych ekstraktach (koncentracja choćby 20:1), które mają wspierać skuteczność seksualną. Działanie części jest oparte na optymalnym zwiększeniu napływu krwi do naczyń krwionośnych w strukturze stref intymnych.
To co wyróżnia PlayWoman to naturalny skład dający możliwość podniesienia libido, rozbudzenia popędu seksualnego i przeżywania najkorzystniejszych orgazmów.
atuty głównych komponentów:
L-Arginina
Pomaga wzmocnić libido i poprawić krążenie w naczyniach usytuowanych w obrębie miednicy (uwrażliwienie łechtaczki pomaga w osiągnięciu orgazmu). Dzięki temu może wpływać prawidłowo na wzmocnienie libido a co z tego wynika doznań seksualnych. Aminokwas względnie egzogenny, bierze udział w syntezie kluczowych dla fizjologii organizmu związków takich jak tlenek azotu (którego jest prekursorem). To aminokwas spełniający rolę regulatora ciśnienia krwi. Arginina bierze także udział w cyklu mocznikowym i jest naturalnym prekursorem ornityny, a ponieważ udoskonala funkcje śródbłonka i powiększa przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, poprzez to oddziałuje na pobudzenie stref intymnych. Dotychczas przeprowadzone badania dotyczące działania preparatów podnoszących libido mają pozytywne wyniki. Ich działanie polega najczęściej na zwiększaniu popędu seksualnego. Specjaliści zwracają przy tym uwagę, że oprócz farmakoterapii, potrzebna jest redukcja poziomu stresu, niejednokrotnie głównego czynnika wpływającego na problemy ze współżyciem. Substancją czynną tzw. Preparatów na potencję dla kobiet jest L-arginina - jeden z podstawowych aminokwasów ludzkiego organizmu stanowiący artykuł do syntezy białka. Działanie l-argininy na układ rozrodczy kobiet wiąże się z syntezą tlenku azotu. Rozszerzone stężenie tlenku azotu w organizmie to nie tylko regulacja ciśnienia tętniczego polegająca w głównej mierze na jego obniżeniu, lecz także powiększenie elastyczności tkanek czy poprawa cyrkulacji krwi w organizmie, co zwiększa ukrwienie narządów, także płciowych, w tym łechtaczki. Sprawia to powiększenie wrażliwości na bodźce zewnętrzne.
Czarny owies stężenie 10:1
Zaliczany jest do środków rozszerzających popęd płciowy, dodatkowo odmładzających i przeciwdziałających przedwczesnemu starzeniu się organizmu. Dobrze wpływa na błony śluzowe i aktywizuje hormony. Działa przeciwzapalnie. Sprawnie oddziałuje na układ nerwowy. Stosuje się niejednokrotnie przy osłabieniu nerwowym i wyczerpaniu na skutek depresji oraz sytuacji stresowych - SEKS BEZ STRESU!!! Łagodzi i może zapobiegać uszkodzeniom wątroby. Właściwości przeciwdrobnoustrojowe i przeciwgrzybiczne. Działa prawidłowo w chorobach reumatycznych, artretyzmie, kamicy nerkowej i schorzeniach nerek. Jest w dodatku pomocny w chorobach skórnych typu trądzik, świąd, łojotok.
America Ginseng stężenie 4:1
Korzenie lubiane w lecznictwie już od 4000 lat. American Ginseng pomaga: utrzymać optymalną trwałość seksualną, poczucie energii i witalności, wzmocnić zdolności seksualne, rozszerzyć libido, uzyskać możliwość uzyskania potężnego stanu podniecenia, przeciwdziałać uczuciu niemocy seksualnej. American Ginseng przyczynia się również do poprawnego przepływu krwi w organizmie a co za tym idzie zagwarantuje dobre ukrwienie stref intymnych. Ułatwia także korzystną pracę mózgu czego wynikiem może być pełna i świadoma kontrola nad swym libido.
Buzdyganek stężenie 20:1
Niepozornie wyglądająca roślina o unikatowych właściwościach, od tysięcy lat stosowana jest w medycynie chińskiej i indyjskiej jako silny afrodyzjak. Wyciąg ma działanie pobudzające, a tym samym dobrze wpływające na sferę seksualną, zwiększając jednocześnie poziom libido. Jest rośliną z rodziny parolistowatych zawierającą saponiny steroidowe, alkaloidy roślinne oraz flawonoidy. Buzdyganek pomaga w rozszerzeniu popędu seksualnego, podniesieniu poziomu stanu podniecenia.
Maca root stężenie 4:1
Maca jest naturalnym lekiem przyczyniającym się do zachowania równowagi w organizmie przez regulację poziomu enzymów i hormonów. Utrzymanie funkcji metabolicznych Twojego organizmu w znakomitej równowadze, z właściwym poziomem hormonów, może dać Tobie nie tylko dłuższe doznania intymne, lecz też pokaźniejszy popęd seksualny, czyli stosowną potencję seksualną.
Sarsaparilla stężenie 4:1
Roślina używana od dawana jako środek przeciwzapalny, antyseptyczny i przeciwgorączkowy. Stosowana jest również w leczeniu chorób układu moczowego, chorób impotencji, obniżenia libido. W obfitej mierze znana też z atrybuty podnoszących popęd seksualny.
wykorzystywanie artykułu:
1. 1 kapsułkę 2 razy dziennie popić niewielką ilością płynu. UWAGA - Nie należy przekraczać 2 kapsułek na dobę.
2. Polecamy jednoczesne wykorzystywanie 2 metod: kapsułek i żelu. Dzięki połączeniu kapsułek, których naturalny skład pobudza i przyspiesza orgazm oraz żelu działającego bezpośrednio na łechtaczkę, pierwsze efekty możesz doświadczyć niespodziewanie szybko.
Pełny skład: L-arginina, Żeń-szeń / Acanthopanax Senticoccus 4:1 ekstrakt, Maca Root 4:1 ekstrakt, Sarsaparilla 4:1 ekstrakt, Buzdyganek / Tribulus 20:1 ekstrakt, Czarny owies / Black Sativa 10:1 ekstrakt, Celuloza mikrokrystaliczana / Microcrystaline cellulose - substancja wypełniająca / bulking.
Opakowanie 60 kapsułek.