Supl.diety-Boss Energy Ginseng 2 szt. promocja 2021

sprawdź dostępność w sklepie Devilz

Parametry

Producent:Boss Series
Kategoria:Potencja - erekcja

Opis

Boss Energy to najnowszy i najskuteczniejszy w tej chwili preparat dla mężczyzn, który sprawia uzyskanie wzwodu i utrzymanie silnej erekcji. To sprawdzony i naprawdę działający preparat przystępny bez recepty wykorzystywany w problemach z uzyskaniem wzwodu.

Zamiennik niebieskich tabletek, a także innych pigułek wspomagających erekcję. Wspaniały skład powoduje szybką i długą erekcję.wystarczy jedna tabletka BOSS i w ciągu godziny osiągasz niesamowity wzwód, a potem radość ze perfekcyjnego seksu.

elementy zawarte w Boss Energy to znane od wieków ziołowe komponenty, które powiększają poziom libido i przywracają siły witalne. Boss Energy przyczynia się do łatwiejszych i szybszych erekcji w krótkim czasie od spożycia.

Efekt ten utrzymuje się przez kilka godzin. Pomaga mężczyznom w sposób zdumiewający odzyskać satysfakcję we współżyciu seksualnym. Boss Energy daję Ci nieodpartą gwarancję pokonania lęków przed nieudanym stosunkiem seksualnym w każdym wieku!Sposób wykorzystania:starczy 1 tabletka na około godzinę przed planowanym stosunkiem.Uwaga: Nie wolno przekraczać dawki jednej tabletki na dobę.

Zawartość opakowania 2 tabletki...