power bank 4x usb 30000mah z wyświetlaczem lcd 4a biały (k8max white) - biały marki Dudao promocja 2023

Cena94.28
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Empik

Parametry

Producent:Dudao
Kategoria:Powerbanki
Pojemność 30000 mAh
Kolor biały

Opis

Dudao power bank 4x USB 30000mAh z wyświetlaczem LCD 4A

Powerbank o ogromnej objętości 30000mAh i 4 portach USB, które pozwalają na odnawianie energii choćby kilku urządzeń jednocześnie. Idealny kompan przenośnych sprzętów podczas różnych wycieczek, biwaków czy innych wyjazdów.

Specyfikacja:

  • firma: Dudao
  • Nazwa: K8Max
  • pojemność: 30000mAh
  • Porty: 4x USB (wyjściowe), USB wariant C, micro USB i Lightning (wejściowe)
  • Prąd wejściowy: 5V/2A
  • Prąd wyjściowy: 5V/4A
  • rozmiary: 154 mm x 65 mm x 25 mm

Prawdziwe zatrzęsienie portów

Gadżet został zaopatrzony w niesamowitą liczba aż 7 portów! 3 które służą do ładowania akcesorium (micro USB, Lightning, USB wariant C) oraz 4 USB do odnowienia energii Twoich przenośnych sprzętów.

Gigantyczna pojemność

30000 mAh to wystarczająca ilość energii by wspomóc w potrzebie niejedno urządzenie. Dajmy na to taki iPhone 8 może odzyskać pełnie sił około 12 razy. IPhone XR około 8, a Xiaomi Mix 3 około 6 pełnych naładowań. Z tak pojemnym energetycznym kołem ratunkowy, nie musisz martwić się, iż zostaniesz bez telefonu w trakcie kilkudniowego festiwalu muzycznego czy wypadku pod namiot.

Ładowanie pod kontrolą

Dzięki wyświetlaczowi napięcia oraz natężenia ładowania, za każdym razem wiesz z jaką mocą odnawiana jest energia Twojego sprzętu. Ponadto akcesorium prezentuje na dodatek stan baterii, więc nie musisz martwić się, iż zaskoczy Cię jej nagły brak. Aby przełączyć się między wyświetlanymi wartościami, starczy wcisnąć włącznik sprzętu. Łatwiej być już chyba nie może.

Do 4 sprzętów równocześnie!

4 porty USB, a także wejście zezwalają na podłączenie, a co za tym idzie odnawianie energii, aż 4 sprzętów w tym samym czasie! Twoi bliscy nie będą musieli czekać w kolejce, aby naładować swoje telefony. A przecież to nie jedyne sprzęty, które można podpiąć. Z przechowywanej mocy skorzystać mogą dodatkowo głośniki Bluetooth, wiatraczki i lampki pod USB czy takie gadżety jak np. nawilżacze powietrza. Prawdziwie wszechstronny bank energii

Inteligentny chip

Gadżet ma inteligentny układ zarządzania, który dopasowuje trafne napięcie do konkretnego sprzętu. Twoje przenośne urządzenia otrzymają dokładnie tyle prądu ile potrzebują, odzyskując utraconą moc z adekwatną szybkością i troską o ich bezpieczeństwo.

Wytrzymała pokrywa

pokrywa powerbanku została produkowana z wysokiej jakości materiałów i jest niepodatna na zarysowania i ewentualne uderzenia. Śmiało możesz wziąć go w każdą podróż bez obaw, że przypadkiem uszkodzi się w transporcie.

KGO: 0,02 zł netto