Powerbank p20000d, 20000mah (ap20000d-dgt-5v-cbk) szybka dostawa! darmowy odbiór w 20 miastach! marki Adata promocja 2019

Cena84.57
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie ELECTRO.pl

Parametry

Producent:ADATA
Kategoria:Powerbanki
Pojemność 20000 mAh
Kolor czarny

Opis

Powerbank ADATA P20000D
Miej zapas energii zawsze przy sobie


Nigdy więcej rozładowanego telefonu gdy go Ci potrzeba

Power bank P20000D udowadnia czym powinno być flagowe urządzenie. Gwarantując objętość 20000mAh ta bestia została wyposażona w wysoce staranny wyświetlacz cyfrowy powiadamiający o poziomie naładowania. Także latarkę LED dla zapewnienia uzupełniającej użyteczności i bezpieczeństwa. Model P20000D został wyekwipowany oprócz bezusterkowych środków zabezpieczających dodatkowo w dwa porty USB umożliwiające równoczesne ładowanie dwóch maszyn przenośnych zapewniając tym samym oszczędność czasu. P20000D uosabia sobą wszystkie najlepsze właściwości topowego urządzenia – będąc przedmiotem zazdrości wszelkich innych power banków!

ekran cyfrowy dla beztroskiego użytkowania

Urządzenia przenośne stają się coraz bardziej mocniejsze umożliwiając cieszenie się innowacyjnymi grami i mediami w rozdzielczości Ultra HD. Ale ulepszone możliwości przetwarzania danych i większe rozdzielczości ekranów oznaczają obszerniejsze zużycie energii. I dlatego właśnie zaprojektowaliśmy power bank P20000D. Ma on nie tylko mocną pojemność,wyekwipowany został jeszcze w ekran cyfrowy informujący o aktualnym poziomie naładowania w sposób cyfrowy: od 0 do 100. Nigdy więcej migających światełek albo nieczytelnych pasków. Tylko prawdziwa precyzyjność.

Przemieszczaj się luźno

Być może używałeś power banków o objętości 5000mAh albo choćby 10000mAh. A co sądzisz o 20000mAh? Jest to pojemność wystarczająca do pełnego naładowania tabletu 1,8 raza, a przeciętnej klasy smartfona 6,4 raza. Dlatego nie jest to tylko power bank, to prawdziwa elektrownia w plecaku. Dzięki tak obszernej obszerności możesz luźno przemieszczać się dosłownie poprzez kilka dni nie obawiając się w ogóle o nienaładowane baterie.
*Może się różnić w zależności od urządzenia i czynników stosowania

Dwa porty USB rozszerzają efektywność ładowania

Power bank P20000D jest zaopatrzony w dwa porty USB zapewniające na wyjściu prąd 2,1A. Ładuj jednocześnie dwa urządzenia przenośne bez długiego wymogi i używaj swoje urządzenia bez żadnych przestojów. P20000D zapewnia produktywność i wygodę w jednym urządzeniu.

Wytrzymały, trwały i zrównoważony

Wysokiej mocy musi towarzyszyć znakomita jakość. W power banku P20000D zaimplementowano wysokiej klasy, testowane w laboratoriach baterie i wytrzymałą obudowę. Jest on wytrzymały na ogień, wstrząsy i uderzenia gwarantując bezpieczeństwo jak na dodatek długą i jednostajną pracę.

Inteligentna ochrona wielo-obwodowa

Power bank P20000D został zaprojektowany dla zapewniania możliwie najlepszej ochrony w celu rozszerzenia bezpieczeństwa i stabilności pracy. Oprócz wytrzymałej obudowy power bank posiada inteligentny układ obwodów wewnętrznych zabezpieczających przed przeładowaniem, rozładowaniem, nadmierną temperaturą, zwarciami, wysokim napięciem i wysokim natężeniem prądu. Te sześć zabezpieczeń zapewnia spokój używania sprzętu.

potężna latarka LED

Ponieważ został zaprojektowany do podróżowania model P20000D wbudowaną latarkę LED zapewniającą wysokie natężenie światła, która przyda się w każdej miejscu. Od pól namiotowych po garaże parkingowe latarka LED stanowi wyjątkowo przydatną funkcjonalność, a dzięki pojemności baterii 20000mAh będzie niezawodnym źródłem światła przystępnym po jednym kliknięciu.