Powerbank BASEUS Bipow 10000mAh Czarny promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Powerbank BASEUS Bipow 10000mAh Czarny oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 59.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Powerbank BASEUS Bipow 10000mAh Czarny
59.00
Avans.pl
Powerbank BASEUS Bipow 10000mAh Czarny
59.00
ELECTRO.pl
Powerbank BASEUS Bipow 10000mAh Czarny
59.00
Media Expert
Baseus PPDML-I01 Bipow 10000mAh, 2xUSB, USB-C, 15W (czarny)
59.00
RTV EURO AGD
Baseus PPDML-I01 Bipow 10000mAh, 2xUSB, USB-C, 15W (czarny)
59.00
OleOle!

Parametry

Producent:BASEUS
Kategoria:Powerbanki
Pojemność 10000 mAh
Kolor wielokolorowy, czarny

Opis

BASEUS BIPOW POWER BANK 10000mAh 15W 3XUSB 3A Nowa generacja Bipow Digital Diplay to nowa generacja Power Banka Bipow. Kompaktowe urządzenie, a przeważnie produktywne - przydatne jest w sytuacjach gdy niezbędna jest dodatkowa liczba energii.

- Wspiera prędkie ładowanie w standardzie Power Delivery 15W. Zaprojektowany do współpracy z większością popularnych urządzeń zasilanych poprzez USB/USB-C takich jak tablety, iPhone, telefony z systemem Android.

Za jego pomocą naładujemy równocześnie aż 3 najróżniejsze sprzęty! Gadżet jest cienki i lekki. Konstrukcja jest zaopatrzona w ochronę przed przeciążeniem, przegrzaniem i zwarciem. Z przodu pokrywy znajduje się wbudowany wyświetlacz, który wyświetla w czasie rzeczywistym poziom naładowania w procentach.

kupując Bipow użytkownik może mieć pewność, że otrzyma niezawodne i bezpieczne urządzenie, które pomoże utrzymać żywotność baterii smartfona poprzez cały czas wykorzystywania. Najważniejsze mocne strony: - Moc wyjściowa 15W zagwarantuje szybkie i jednostajne ładowanie kompatybilnych sprzętów.

- Jednoczesne ładowanie 3 maszyn. - Wysoka pojemność 10000mAh i uniwersalna kompatybilność - mobilny, kompaktowy i komfortowy. - wyposażony w wyświetlacz LCD. - prędkie ładowanie Power Banka poprzez 2 porty - Type-C PD, Micro USB.

3 porty wyjściowe Możesz podzielić się nim z rodziną lub przyjaciółmi dzięki możliwości jednoczesnego ładowania 3 maszyn. Na dodatek jest zaprojektowany do współpracy z większością modnych maszyn zasilanych przez USB-A/USB-C.

Nie tylko do maszyn Apple i telefonów z systemem Androidteż do głośników bezprzewodowych, sprzętu fotograficznego, lampek itp. Pojemność 10000mAH Dzięki objętości 10000 mAh osiągalne jest wielokrotne naładowanie telefonu, a ponadto gadżet jest istotnie ergonomiczny podczas podróży lub przy dłuższym braku dostępu do prądu.

Dzięki prędkiemu złączu rodzaju-C 15W prędko odnowisz energię w swoim Power Banku. Z maksymalnym poborem mocy (PD 5V/3A) nasza mobilna bateria może być w pełni naładowana i gotowa do zastosowania w ciągu 6-8h.

Z przodu obudowy znajduje się wbudowany ekran, który wyświetla w czasie rzeczywistym poziom naładowania w procentach. Całkowite bezpieczeństwo wykorzystywania obudowa przenośnego akumulatora wytworzona jest z trwałych i opornych na zużycie materiałów - trudno go złamać lub uszkodzić.

Power Bank przeszedł szereg testów bezpieczeństwa i zdobył liczne atesty. Zbudowany z wysokiej jakości składników. Światowej klasy chipy, bezawaryjne akumulatory, najnowocześniejsze układy, wyjątkowa budowa i mocna wielowarstwowa powłoka bezusterkowość i bezpieczeństwo.

- Nie martw się o problem bezpieczeństwa w trakcie korzystania z mobilnej baterii. Chipset sterujący dostosowuje natężenie prądu do urządzenia chroniąc je przed uszkodzeniem. 7 stopni zabezpieczeń - Przed przeładowaniem, wyładowaniem, przepięciami, przegrzaniem, prądem przetężeniowym, krótkimi spięciami i polem elektromagnetycznym daje kompletną ochrona równocześnie akcesorium, jak i telefonu.

- Spełnia standardy linii lotniczych. Właściwości: - Model: Bipow Digital Display Power Bank 10000mAh 15W - Kolor: czarny - Wykończenie: ABS+PC - Bateria: Litowo-polimerowa - pojemność baterii: 10000mAh / 3,7V 74Wh - objętość znamionowa: 5800mAh - Współczynnik konwersji energii: ≥75% - Wejście: - Micro: 5V/2A - Type-C: 5V/3A - Wyjście: - USB1/USB2: 5V/3A - Type-C: 5V/3A - USB + Type-C: 5V/3A Max.

- rozmiar towaru: 153 x 68.8 x 16,9 mm - Kod producenta: PPDML-I01 Power Bank nie obsługuje Quick Charge 3.0, Power Delivery 18W itd. Prosimy czytać cechy ładowania. Zdjęcia przedmiotu w pełnym wymiarze i przeróżnych aranżacjach można obejrzeć w galerii pod miniaturką na samej górze "aukcji".

Opakowanie produktu to za każdym razem firmowy blister bądź pudełko. Jego zdjęcie znajduje się w dolnej części oferty. M