GÖtze & jensen Powerbank indukcyjny golden line 10000 mah szary (5902686231813) promocja 2023

Cena129.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie ELECTRO.pl

Parametry

Producent:GÖTZE & JENSEN
Kategoria:Powerbanki
Pojemność 10000 mAh
Kolor szary

Opis

Doładuj baterie dopełniające źródło energii Powerbank GÖTZE & JENSEN Golden Line to urządzenie niezastąpione podczas każdej wycieczki. Z jego pomocą doładujesz nie tylko telefon, ale także np. Głośnik przenośny czy tablet.

Jego objętość to aż 10 000 mAh - to oznacza, że jeśli masz smartfon z baterią o objętości 3000 mAh, możesz naładować go 3 razy! starczy położyć Z powerbankiem GÖTZE & JENSEN Golden Line naładujesz smartfona też bezprzewodowo, dzięki technice prędkiego ładowania indukcyjnego 10W.

Urządzenie obsługuje międzynarodowy kanon Qi - z reguły użytkowaną poprzez wiodące marki technikę. Oznacza to,wystarczy położyć smartfon na urządzeniu, by uzupełnić baterię - nie potrzebujesz żadnych kabli!

prędkie ładowanie GÖTZE & JENSEN Golden Line został wytworzony w oparciu o najnowocześniejszy standard ładowarek - Power Delivery o mocy 18 W. Ta technika umożliwia stałą konfigurację natężenia i napięcia ładowania – dzięki czemu zawsze ładuje z maksymalną mocą.

Oznacza to, iż powerbank wspiera szybkie ładowanie. Gdy podłączysz urządzenie, powerbank sam ustali, jaki prąd ma zasilać baterię. Ładuj najróżniejsze urządzenia Korzystanie z powerbanka jest banalnie proste. Wystarczy, że podepniesz kabelek USB do portu, a drugi jego koniec podepniesz do urządzenia, które chcesz naładować.

GÖTZE & JENSEN Golden Line ma jedno wyjście typu USB-C i jedno wyjście rodzaju USB i wejście micro USB do ładowania powerbanka. Co w pudełku? W opakowaniu oprócz powerbanka GÖTZE & JENSEN Golden Line wyszukasz także przewód microUSB i USB-C i instrukcję obsługi w języku polskim i kartę gwarancyjną....