Lokithor Powerbank / jump starter j1000 - 1000a 12v 26wh promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Lokithor Powerbank / jump starter j1000 - 1000a 12v 26wh oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 659.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Powerbank LOKITHOR Jump Starter J1000 - 1000A 12V 26Wh
659.99
Media Expert
Powerbank LOKITHOR Jump Starter J1000 - 1000A 12V 26Wh
659.99
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Lokithor
Kategoria:Powerbanki

Opis

Powerbank / Jump starter Lokithor J1000 - 1000A 12V 26Wh

Powerbank marki Lokithor to szczególnie użyteczne urządzenie, które nie tylko naładuje Twoją elektronikę,w dodatku posłuży jako urządzenie rozruchowe dla samochodów, motorów i innych pojazdów. Artykuł wyróżnia się wyjątkowo sprawnym działaniem i prądem rozruchowym o natężeniu 1000 A. Obsługuje ładowanie dwukierunkowe, a jego moc wyjściowa sięga 60 W. Wykorzystuje inteligentny system rozpoznawania podpiętych urządzeń i samoczynnie dopasowuje do nich podaż mocy, gwarantując im całkowite bezpieczeństwo. Dzięki mocnej konstrukcji stanie na wysokości zadania w niemal każdych warunkach.

Awaryjny rozruch

Jump starter Lokithor J1000 nadaje się do rozruchu silników benzynowych do 6 litrów i silników diesla do 3 litrów. Z powodzeniem uruchomisz z jego pomocą samochód, motor, łódź, SUV-a, traktor itp. Pojedyncze naładowanie pozwala nawet na 60 cykli rozruchowych. W pakiecie znajdziesz opaski zaciskowe, które umożliwią pracę jump starter'a.

bezawaryjny powerbank

artykuł proponuje moc wyjściową na poziomie 60 W i obsługuje szybkie ładowanie, co oznacza,pasuje zarówno do mniejszej, jak i większej elektroniki. Z zastosowaniem kabla USB-C, który wyszukasz w pakiecie, w niedługim czasie naładujesz telefony, tablety, laptopy i mniejszy sprzęt, taki jak słuchawki, czy smartwatche.

Bezpieczeństwo to podstawa

teraz nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swych sprzętów, czy pojazdów. Lokithor J1000 wykorzystuje inteligentny system, dzięki któremu rozpoznaje podłączone sprzęty i automatycznie dostosowuje do nich podaż mocy. Co więcej, posiada szereg zabezpieczeń, chroniących je przed spięciem, odwrotną polaryzacją, przegrzaniem, przeładowaniem, iskrzeniem itp. Najważniejszych informacji o ładowaniu dostarczy Ci funkcjonalny ekran LED.

produktywne działanie

Powerbank / Jump starter Lokithor J1000 wykorzystuje skuteczny akumulator polimerowo-litowy. Obsługuje prędkie ładowanie dwukierunkowe, więc jego pełne naładowanie zajmie Ci jedynie nieco ponad 1.5 godziny. Starczy ładować go przez 5 minut, by raz mógł uruchomić Twój pojazd. Pełny akumulator zagwarantuje aż 60 cykli rozruchowych. Konkretna konstrukcja zagwarantuje działanie w skrajnych warunkach — Jump starter może pracować w temperaturze -20℃ - 60℃.

W zestawie
  • Powerbank / Jump starter Lokithor x 1
  • Opaski zaciskowe Jumpstart x1
  • Adapter 12V x1
  • Instrukcja obsługi x1
  • kabel USB-C do USB-C x1
  • przewód USB-A do USB-C x1