Powerbank Primo 15K ECO, 24677 promocja 2023

Cena99.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Avans.pl

Parametry

Producent:Trust
Kategoria:Powerbanki
Kolor czarny

Opis

Powerbank Trust Primo 15000mAh czarny Z myślą o środowisku Zaprojektowany z myślą o wspieraniu środowiska oraz ekologii powerbank Trust Primo 15000mAh czarny został wyposażony w baterie o długiej żywotności, które łącznie objętość 15000 mAh.

Materiały z recyklingu Baterie umożliwiają około 69 godzin uzupełniającego stosowania ulubionego urządzenia, a obudowa powerbanka Trust Primo 15000mAh czarnego została stworzona z materiałów pochodzących z recyklingu.

Podwójne ładowanie Powerbank Trust Primo 15000mAh czarny został zaopatrzony w 2 wejścia USB-A o maksymalnej prędkości ładowania 12W, a także jedno wejście USB-C o maksymalnej szybkości ładowania 15W. Wejścia te pozwolą ładować jednocześnie dwa urządzenia, dzięki temu w razie zapotrzebowania będziesz mógł podzielić się powerbankiem ze znajomym ładując w tym czasie swoje urządzenie.

Komfort w podróży Nie dość, iż powerbank Trust Primo 15000mAh czarny spora objętość, to w dodatku jego budowa jest bardzo kompaktowa, a także lekka, dzięki czemu podróż z nim będzie komfortowa, a twój telefon zawsze naładowany i to w mgnieniu oka przez zastosowanie prędkiego ładowania, w które powerbank jest zaopatrzony.