Powerbank sense 4 mini 10000mah (biały) marki Romoss promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Powerbank sense 4 mini 10000mah (biały) marki Romoss oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 67.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Powerbank ROMOSS Sense 4 Mini 10000mAh Biały
67.00
Media Expert
Powerbank ROMOSS Sense 4 Mini 10000mAh Biały
67.00
ELECTRO.pl
Powerbank ROMOSS Sense 4 Mini 10000mAh Biały
67.00
Avans.pl

Parametry

Producent:Romoss
Kategoria:Powerbanki
Pojemność 10000 mAh
Kolor biały

Opis

Powerbank Romoss Sense 4 Mini 10000mAh (biały)

Ten niewielki i przenośny powerbank cechuje się dużą pojemnością akumulatora i dwoma portami wejściowymi i wyjściowymi. Jego litowo — polimerowy akumulator zapewnia bezpieczeństwo używania. Zapewnij pewne źródło energii Twojemu urządzeniu.

Ładuj 2 urządzenia jednocześnie

Romoss Sense 4 Mini został zaopatrzony w 2 porty wyjściowe i 2 porty wejściowe. Już nie musisz czekać, aż jedno urządzenie zostanie naładowane, zanim podłączysz kolejne.Powerbank został wyekwipowany w 2 porty — Micro USB i USB-C, które stosowane równocześnie pozwalają ładować z napięciem do 5 V.

Wytrzymały powerbank

pojemność powerbanku Romoss wynosi 10 000 mAh. Oznacza to, że potrafi naładować iPhone'a 8 choćby 4 razy, czy Huawei P10 2 razy na jednym naładowaniu. Został zaopatrzony w wysokiej klasy akumulator litowo-polimerowy, co ponadto przekłada się na mniejszą konstrukcję Sense 4 Mini.

Kompaktowa budowa

Sense 4 Mini praktyczny design — został wykonany z delikatnej powierzchni, co powoduje, iż jest komfortowy do przenoszenia w dłoni i odporny na pot, masz pewność, iż nie wyślizgnie się z rąk.

znaczna kompatybilność

za pomocą tego praktycznego powerbanku bezproblemowo naładujesz większość popularnych sprzętów. Pozwala na zasilanie telefonów, tabletów i słuchawek bezprzewodowych. Objętość aż 10 000 mAh powoduje, że nie musisz ładować go zbyt często. Artykuł zezwala na ładowanie iPhone'ów z serii 8-13, jest też kompatybilny pomiędzy innymi z telefonami Xiaomi i Samsung.

Szereg zabezpieczeń

Nie obawiaj się o uszkodzenia Twoich maszyn! Powerbank został zaprojektowany z myślą o bezpiecznym użytkowaniu. Chroni ładowane urządzenie przed przeładowaniem, nadmiernym rozładowaniem, przegrzaniem, zwarciem, itp. Sense 4 Mini spełnia standardy lotnicze, dlatego możesz mieć go podczas swoich podróży samolotem.

ekran

Kolejną zaletą powerbanku Romoss jest wysokiej jakości ekran, który dostarczy Ci informacji o pozostałym poziomie akumulatora. Dzięki temu możesz śledzić proces ładowania na bieżąco.

W pakiecie:
  • Powerbank Romoss Sense 4 Mini
  • Instrukcja obsługi

Specyfikacja