Silicon Power GP15 10000mAh SP10KMAPBKGP150K- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, SP10KMAPBKGP150K promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Silicon Power GP15 10000mAh SP10KMAPBKGP150K- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, SP10KMAPBKGP150K oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 49.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-25%
Silicon Power Power Bank GP15 USB-C 10,000mAh Czarny
49.00
Zadowolenie.pl
Powerbank Silicon Power Gp15 10000Mah 2Xusb A, 1X Musb + 1X Usb C, Czarny
57.25
Empik
Powerbank SILICON POWER GP15 10000mAh Czarny
65.30
Media Expert
Powerbank SILICON POWER GP15 10000mAh Czarny
65.30
Avans.pl
Powerbank SILICON POWER GP15 10000mAh Czarny
65.30
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:SILICON POWER
Kategoria:Powerbanki
Pojemność 10000 mAh
Kolor czarny

Opis

GP15 Najwyższej jakości ogniwaNajwyższej jakości ogniwa akumulatorowe gwarantują wystarczającą moc, by naładować prawie każdy smartfon do 2-4 razy. Znakomite materiały, wysokiej jakości budowa sprawiają, że power bank jest nad wyraz trwały, a równocześnie komfortowy w trzymaniu dzięki funkcjonalnemu kształtowi.

Dwa wyjścia, dwa razy więcej możliwościGP15 jest wyekwipowany w 2 porty USB rodzaju A do ładowania dwóch sprzętów jednocześnie. Obydwa porty zostały zaprojektowane w oparciu o naszą autorską technikę inteligentnego i szybkiego ładowania, co powoduje, że jest to rewelacyjny dobór w podróży.

Nie daj się złapać bez mocyGP15 został zaprojektowany do pracy z praktycznie każdym urządzeniem, które może być ładowane przez USB. Za jednym naciśnięciem przycisku, aż 4 diody LED informują o pozostałym poziomie naładowania baterii, dzięki czemu nie musisz obawiać się, iż zostaniesz złapany bez zasilania, gdy będziesz z dala od gniazdka.

Uniwersalna kompatybilnośćGP15 jest wyekwipowany nie tylko w charakterystyczne wejście Micro-USB, ale także w wejście typu C. Ta wszechstronność jest kolejnym powodem, dla którego jest on wyśmienicie przenośny. Wejście Type-C jest dodatkowo idealnym, przyszłościowym dodatkiem do synchronizacji z rosnącym trendem portów Type-C w urządzeniach.

Bezpieczne ładowanie dzięki progresywnym technologiom SP smartSENSE: instynktowna i uniwersalna technologia ładowania, która maksymalizuje prędkość ładowania i samoczynnie paruje powerbank z prawie każdym urządzeniem.

smartFOCUS: nowoczesna technika kalibracji, która stabilizuje napięcia podczas procesu ładowania, żeby utrzymać maksymalną moc ładowania. SmartSHIELD: kompleksowa 12-punktowa ochrona, która zagwarantuje całkowite bezpieczeństwo zarówno użytkownikowi, jak i urządzeniu.

Charakterystyka: objętość 10 000 mAh zapewnia 2-4 pełne cykle ładowania prawie każdego smartfona 2 wyjścia USB typu A ładują jednocześnie do 2 sprzętów Podwójne wejście (Micro-USB i Type-C) dla komfortowojszych opcji ładowania użyteczna i wytworna obudowa Po naciśnięciu przycisku poziom baterii jest wyświetlany przy pomocy wskaźnika LED i działa jak "budzik" dla Apple iPhone i iPad smartSHIELD: Ochrona przed wysokim napięciem na wejściu i wyjściu, ochrona przed prądem wejściowym i wyjściowym, samoczynne dostosowanie prądu ładowania, ochrona przed zwarciem na wejściu i wyjściu, ochrona przed przeładowaniem urządzenia, ochrona przed nadmiernym rozładowaniem akumulatora, regulacja prądu wejściowego, niepodatność statyczna i ognioodporność Wysokiej jakości akumulator litowo-polimerowy jest bezpieczniejszy, cieńszy i gwarantuje bardziej efektywne ładowanie zawiera 1 kabel USB rodzaj A->rodzaj C Bezpieczny w samolocie Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za artykuł do 2 milionów USD Akcesoria w zestawie: kabel USB wariant A->typ CWymiary: 141 x 69 x 16.8 mmPasuje do: UniwersalnyPozostałe atrybuty: Temperatura pracy: 10°C - 45°C Czas ładowania: 6 godzin...