xtorm powerbank solarny 10000 mah 20w (8718182275469) promocja 2023

Cena244.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Avans.pl

Parametry

Producent:Xtorm
Kategoria:Powerbanki
Pojemność 10000 mAh
Kolor pomarańczowy

Opis

XTORM Powerbank solarny 10000 mAh 20W Sprzęt doskonały dla wielbicieli outdoorowych wrażeń! Ten powerbank o objętości 10000 mAh naładuje Twoje urządzenia przenośne choćby 4 razy. Dzięki panelom słonecznym zyskujesz ciągły dostęp do energii nawet w pochmurny dzień.

A gdy zaskoczy Cię zmierzch zaimplementowana latarka LED rozświetli Ci drogę. Xtorm Solar Charger 10 000 to wytrzymała zewnętrzna ładowarka słoneczna, tworzona z myślą o trwałości. Daje Ci swobodę i energię, by iść w dowolne miejsce, dzięki czemu świetnie nadaje się na wszystkie Twoje przygody.

Zasilany słońcemSamą ładowarkę słoneczną można ładować na dwa sposoby, albo poprzez USB-C, albo wynosząc ją na zewnątrz i pozwól wbudowanemu panelowi słonecznemu wykonać swoją pracę. Produktywne ogniwa SunPower działają choćby w pochmurny dzień!

Jeśli zostawisz ładowarkę słoneczną na słońcu w ciągu dnia, będziesz mieć wystarczająco dużo energii, aby naładować smartfon w nocy. Konkretna i pojemna bateriaŁadowarka słoneczna wyposażona jest w baterię litowo-polimerową 10 000 mAh, wystarczającą do ładowania smartfona co najmniej 4x.

Ładowarka także wyjście USB-C o mocy 20 W, które błyskawicznie ładuje smartfon, dzięki temu za każdym razem jesteś gotowy do pracy. Wykonany do przygodySolar Charger jest bryzgoszczelny, oporny na upadki i ma mocną zintegrowaną latarkę LED, dzięki temu jest nieprzeciętną ładowarką słoneczną do wszelkich przygód na świeżym powietrzu.

Dzięki pokaźnej wewnętrznej baterii i solidnemu panelowi słonecznemu za każdym razem będziesz posiadać pod ręką uzupełniającą energię, zawsze i wszędzie! właściwości wbudowany, produktywny panel słoneczny z ogniwami SunPower ładuje powerbank nawet w pochmurny dzień Port USB-C PD 20W zaopatrzony w technikę Power Delivery zapewnia prędkie i bezpieczne ładowanie Alternatywny sposób ładowania samego powerbanka, poprzez panele słoneczne lub port USB-C PD 20W z gniazdka sieciowego.

Wytrzymała obudowa i wytrzymałość na zachlapania, potwierdzona atestem IPX4 sprawia, iż powerbank jest nadzwyczajnym kompanem w każdej sytuacji zastosowana latarka LED pomoże znaleźć drogę i rozjaśnić namiot Możliwość naładowania smartfona choćby 4 razy, dzięki pojemności 10000 mAh