Xtorm pro 41600 mah promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Xtorm pro 41600 mah oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1499.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-6%
Xtorm Pro 41600 mAh
1499.00
OleOle!
-6%
Xtorm powerbank Pro 41 600 mAh AL490
1499.00
Mall.pl
Xtorm Pro 41600 mAh
1599.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Xtorm
Kategoria:Powerbanki
Pojemność 41600 mAh

Opis

Poznaj markę Xtorm

firma Xtorm jest częścią holenderskiej marki Telco Accessories B.V. Powstała w 2008 roku z potrzeby na dodatkową energię błyskawicznie rozwijającego się segmentu urządzeń mobilnych. Xtorm projektuje, produkuje i wprowadza na rynek nowoczesne, uniwersalne rozwiązania ładowania przenośnego, w dodatku solarnego. Aktualnie produkty firmy przystępne są w ponad 50 krajach.

Bezpieczna energia


Xtorm we wszelkich swoich urządzeniach zadbał o bezpieczeństwo użytkowników. Każdy artykuł Xtorm jest zabezpieczeny przed przeładowaniem i przegrzaniem. Powerbanki mają układ samoczynnego zarządzania energią, który dopasowuje prędkość ładowania do podłączonych maszyn. Xtorm montuje specjalny chip APM, który zabezpiecza przed przeładowaniem i przegrzaniem baterii powerbanku, jak i ładowanego urządzenia.


Ogromna moc pod ręką

Akumulator Xtorm Pro Powerbank dzięki obfitej obszerności 41 600 mAh jest wystarczająco konkretny, aby ładować takie urządzenia jak smartfon, tablet, notebook, PlayStation czy telewizor. To uniwersalne urządzenie daje możliwość naładowania niemal każdego sprzętu elektrycznego.

Uniwersalna funkcjonalność

Powerbank posiada łącznie 5 wyjść. Xtorm AC Pro dysponuje dwoma międzynarodowymi gniazdami AC (dopasowanymi również do wtyczek amerykańskich, japońskich czy angielskich), dzięki którym można podłączyć do niego sprzęt, który chcemy użyć w danym momencie, np. Laptop, telewizor.

wydajność na najwyższym poziomie

przystępność dwóch portów USB i wysoka efektywność prędkie ładowanie sprzętów mobilnych. Powerbank posiada także oddzielny port USB-C. Cyfrowy wskaźnik pozwala kontrolować ilość pozostałej energii w Xtorm AC Pro. Dzięki możliwości włączania i wyłączania mocy płynącej poprzez gniazda unika się straty energii.

Bezpieczne ładowanie

Xtorm Pro Powerbank posiada zabezpieczenie przed przeładowaniem wewnętrznego akumulatora powerbanku oraz baterii podłączonego smartfona. Urządzenia Xtorm wyekwipowane są w kontrolę temperatury, co zapobiega przegrzaniu się powerbanku.

komfortowe rozwiązania

zastosowany chip APM gwarantuje automatyczne równoważenie się energii w trakcie ładowania, by zapobiec przeładowaniu i przegrzaniu się podłączonych urządzeń. Xtorm AC Pro 41 600 można ładować przy pomocy zasilacza sieciowego. Dużą zaletą urządzenia jest możliwość ładowania powerbanku i podłączonych maszyn w tym samym czasie.


dzisiaj możesz przedłużyć gwarancję powerbanku Xtorm z 24 do 36 miesięcy. Wystarczy, że postąpisz zgodnie z instrukcją poniżej:

  1. dokonaj zakupu dowolny powerbank Xtorm
  2. Wejdź na: www.xtorm.eu/product-reg
  3. Zarejestruj swój towar.
  4. Twój Xtorm posiada już 3-letnią gwarancję!