solar super charger 10000 mah xr105 marki Xtorm promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem solar super charger 10000 mah xr105 marki Xtorm oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 369.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Powerbank solarny XTORM XR105 20W Pomarańczowy
369.99
Avans.pl
Powerbank solarny XTORM XR105 20W Pomarańczowy
369.99
Media Expert

Parametry

Producent:Xtorm
Kategoria:Powerbanki
Pojemność 10000 mAh
Kolor pomarańczowy

Opis

XTORM Power bank solarny 10000 mAh 20W

XTORM XXR105 to urządzenie przeznaczone dla aktywnych. Wyekwipowany jest w 2 panele słoneczne będące znakomita alternatywą w pozyskiwaniu energii mobilnej. To komfortowe, efektywne i hybrydowe rozwiązanie dla turystów spędzających dużo czasu w podróży czy na pieszych wędrówkach. To wytrzymały zewnętrzny power bank z podwójnym panelem słonecznym gwarantującym maksymalne ładowanie dzięki energii pozyskanej ze słońca.

Najważniejsze właściwości artykułu
wbudowane 2 panele słoneczne

Power bank pobiera energię słoneczną przez wystawienie 2 skutecznych paneli SunPower® na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. 2 panele słoneczne SunPower® o mocy 4,5W zamontowane w urządzeniu są najbardziej efektywnymi panelami stosowanymi na rynku konsumenckim, które ładują baterię power banka nawet przy zachmurzonym niebie.

mocna i pojemna bateria

Power bank wyekwipowany jest w akumulator litowo-polimerowy 10 000 mAh, wystarczająco potężny, żeby naładować smartfon co najmniej 2 razy. Hybrydowe połączenie funkcjonalności tego modelu pozwala na uzupełnienie jego baterii w dodatku poprzez typowe gniazdko elektryczne. Służy do tego port wejścia USB-C PD 20W, który zezwala na prędkie ładowanie w technice Power Delivery.

niepodatny na zachlapania

odporny na lekkie zachlapanie (IPX4) i wstrząsoodporny. Możesz zabrać go ze sobą praktycznie w każdą, nawet najcięższą wyprawę. Power bank można wygodnie złożyć po zakończeniu ekspozycji na słońce. Specjalny uchwyt w obudowie rewelacyjnie nadaje się do przyczepienia karabińczyka będącego w zestawie lub sznurka, tak by urządzenie mogło pracować (np. Pobierać energię) w trakcie wycieczki.

Ładuj 3 urządzenia równocześnie

Dzięki zastosowanym 3 portom 1x USB-C PD i 2x USB-A Quick Charge 3.0 możesz ładować 3 urządzenia w jednym czasie. Zaimplementowany chip APM gwarantuje automatyczne równoważenie się energii podczas ładowania, żeby zapobiec przeładowaniu i przegrzaniu się podłączonych maszyn.

Specyfikacja

objętość: 10000 MAh
Wyjście: 1x USB-C PD / 20 W 2x USB-A Quick Charge 3.0 / 18 W
Wejście: USB-C PD 20W
Waga: 490 g
wymiary: 17 x 10 x 2 cm
Panel Solarny: 4,5W SunPower®
rodzaj baterii: litowo-polimerowy
Wodoodporność: IPX4

XTORM dba o bezpieczeństwo użytkownika!

Xtorm we wszystkich swoich urządzeniach zadbał o bezpieczeństwo użytkowników. Każdy artykuł Xtorm jest zabezpieczony przed przeładowaniem i przegrzaniem. Powerbanki posiadają układ samoczynnego zarządzania energią, który dopasowuje szybkość ładowania do podłączonych sprzętów. Xtorm montuje specjalny chip APM, który zabezpiecza przed przeładowaniem i przegrzaniem baterii power banku, jak i ładowanego urządzenia.

Poznaj producenta XTORM

firma Xtorm jest częścią holenderskiej firmy Telco Accessories B.V. Powstała w 2008 roku z zapotrzebowania na dodatkową energię momentalnie rozwijającego się segmentu urządzeń przenośnych. Xtorm projektuje, produkuje i wprowadza na rynek postępowe, uniwersalne rozwiązania ładowania przenośnego, na dodatek solarnego. Obecnie produkty marki dostępne są w ponad 80 krajach.