Bigger size 60 kaps. kapsułki na powiększenie i pogrubienie penisa 259026 marki Medica-group promocja 2021

Cena139.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie hipa.pl

Parametry

Producent:Medica-Group
Kategoria:Powiększanie penisa

Opis

BiggerSize to Mega solidne stężenie - choćby 20:1. Kapsułki na zwiększenie i pogrubienie penisa

Do czego dąży każdy mężczyzna?

• sporego, grubego, twardego penisa

• Silniejszych przyjemności seksualnych

• Dłuższej i silniejszej erekcji

• Zwielokrotnionych możliwości odbywania stosunków w krótkim odstępie czasu

• rozszerzonej potencji

• Kontroli nad przedwczesnym wytryskiem, wydłużenia czasu trwania stosunku

• Przypływu wielkiej energii seksualnej i witalności erotycznej

mocne strony głównych elementów:

Buzdyganek stężenie 20:1

Niepozornie wyglądająca roślina o nieszablonowych właściwościach, od tysięcy lat używana jest w medycynie chińskiej i indyjskiej jako silny afrodyzjak. Wyciąg ma działanie pobudzające, a tym samym korzystnie wpływające na sferę seksualną, zwiększając równocześnie poziom testosteronu. Jest rośliną z rodziny parolistowatych zawierającą saponiny steroidowe, alkaloidy roślinne oraz flawonoidy. Buzdyganek wspomaga zwiększać produkcję testosteronu u mężczyzn poprzez stymulację przysadki mózgowej do sprawniejszej produkcji hormonu leteinizującego (LH). Wysoki poziom tego hormonu sprawia zwiększenie popędu seksualnego, zwiększenie wielkości i pojemności ciał jamistych penisa.

Czarny owies stężenie 10:1

Zaliczany jest do środków powiększających popęd płciowy, w dodatku odmładzających i przeciwdziałających przedwczesnemu starzeniu się organizmu. Należycie wpływa na błony śluzowe i aktywizuje hormony. Działa przeciwzapalnie. Sprawnie oddziałuje na układ nerwowy. Stosuje się często przy osłabieniu nerwowym i wyczerpaniu na skutek depresji i sytuacji stresowych - SEKS BEZ STRESU!!! Łagodzi i może uniemożliwiać uszkodzeniom wątroby. Parametry przeciwdrobnoustrojowe i przeciwgrzybiczne. Działa prawidłowo w chorobach reumatycznych, artretyzmie, kamicy nerkowej i schorzeniach nerek. Jest w dodatku pomocny w chorobach skórnych rodzaju trądzik, świąd, łojotok.

Maca Root stężenie 4:1

Maca jest naturalnym lekiem przyczyniającym się do zachowania równowagi w organizmie poprzez regulację poziomu enzymów i hormonów. Utrzymanie funkcji metabolicznych Twojego organizmu w idealnej równowadze, z właściwym poziomem męskich hormonów, może dać Tobie nie tylko dłuższe erekcje, lecz też pokaźniejszy popęd seksualny, czyli trafną potencję seksualną.

Sarsaparilla stężenie 4:1

Roślina użytkowana od dawana jako środek przeciwzapalny, antyseptyczny i przeciwgorączkowy. Stosowana jest na dodatek w leczeniu chorób układu moczowego, chorób prostaty, a także impotencji. W obfitej mierze znana również z atrybuty podnoszących popęd seksualny u mężczyzn.

L-Arginina

Pomaga wzmocnić erekcję i poprawić krążenie w naczyniach usytuowanych w obrębie miednicy. Dzięki temu może wpływać prawidłowo na wzmocnienie erekcji i wzmocnienie doznań seksualnych a także na powiększenie wielkości i objętości ciał jamistych penisa. Aminokwas względnie egzogenny, bierze udział w syntezie kluczowych dla fizjologii organizmu związków takich jak tlenek azotu (którego jest prekursorem). To aminokwas spełniający rolę regulatora ciśnienia krwi. Arginina bierze także udział w procesu mocznikowym i jest naturalnym prekursorem ornityny, a ponieważ ulepsza funkcje śródbłonka i rozszerza przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, przez to oddziałuje na wzrost wielkości męskiego członka.

American Ginseng stężenie 4:1

Korzenie uznane w lecznictwie już od 4000 lat. American Ginseng pomaga: utrzymać trafną wytrzymałość seksualną, poczucie energii i witalności, wzmocnić zdolności seksualne, zwiększyć męskość, uzyskać możliwość uzyskania potężnej erekcji, przeciwdziałać uczuciu niemocy seksualnej. American Ginseng przyczynia się jeszcze do korzystnego przepływu krwi w organizmie, a co z tego wynika zapewnia korzystne ukrwienie penisa, dzięki czemu mężczyzna może stanąć na wysokości zadania. Ułatwia także poprawną pracę mózgu czego wynikiem może być pełna i świadoma kontrola nad swoją męskością.

wymiar ma znaczenie

1. BiggerSize przeznaczony jest do regularnego stosowania, dzięki czemu pan może poprzez cały czas cieszyć się z pokaźniejszej męskości i pewności siebie.

2. BiggerSize jest świetnym uzupełnieniem przy użytkowaniu ekstenderów i pompek próżniowych lub wodnych.

3. Większy, masywniejszy, twardszy penis może pozwolić poczuć pełnię satysfakcji Twojej partnerce.

4. Tobie może pomóc pobudzić do końca wszystkie jej wrażliwe miejsca w pochwie, które za każdym razem pozostają w uśpieniu, gdy członek nie osiąga stosownych wymiarów.

5. Przekonaj się, czy zabiegając o większą męskość będziesz mógł zadowolić partnerkę w sposób nieosiągalny niż do tej pory.

Działanie

BiggerSize to suplement diety wyprodukowany specjalnie dla mężczyzn, którzy chcą wspomóc cykl wzmożonego napływu krwi do wszelkich ciał jamistych penisa a co za tym idzie rozszerzyć swoją męskość. W tym celu opracowano formułę opartą na mocno skoncentrowanych ekstraktach (koncentracja choćby 20:1), które posiadają na celu wpływać na wydajność seksualną. Działanie opiera się na słusznym powiększeniu napływu krwi do naczyń krwionośnych w strukturze męskiego członka. Ciała jamiste, pod wpływem wzmożonego ukrwienia mogą się rozciągać. Dzięki temu pokaźniejsza męskość może być w Twoim zasięgu. To co eksponuje BiggerSize, to naturalny skład dający możliwość wspierania pokaźniejszej potencji, wytrzymałości i wytrzymałości seksualnej.

Skład na miarę Nobla?

• Nad szczegółową kombinacją , a także zastosowania maksymalnego stężenia ekstraktów (dochodzących do proporcji 20:1) mających na celu wywołanie najkorzystniejszego efektu pracował cały sztab specjalistów.

• Działanie naturalnych elementów, które posiadają dobry wpływ na poziom potencji oraz możliwości seksualnych stosowane jest od tysięcy lat poprzez doświadczonych zielarzy dalekiego wschodu.

• Ferid Murad już w 1977 roku wykazał sposób, iż nitrogliceryna (oraz podobne leki nasercowe) sprawia wytwarzanie się tlenku azotu, co z kolei prowadzi do zwiększenia średnicy naczyń krwionośnych i obszerniejszego przepływu krwi. Badania te dały sygnał do dalszych prac, dzięki, którym Robert Furchgott i Louis Ignarro odkryli rolę tlenku azotu jako czynnika sygnałowego, rozluźniającego ścianki naczyń krwionośnych. Za odkrycie roli tlenku azotu trójka uczonych otrzymała w 1998 roku Nagrodę Nobla w dziedzinie medycyny; ich prace przyczyniły się do wynalezienia leku na impotencję - sildenafilu, znanego pod handlową nazwą viagra. W 1996 roku te same prace przyniosły Muradowi Nagrodę Alberta Laskera (razem z Robertem Furchgottem).

Źródło: Wikipedia, wolna encyklopedia

W BiggerSize zawarta została L-arginina, która w połączeniu w trafnej proporcji z bardzo silnymi ekstraktami o stężeniu dochodzącym do 20:1 może dać niezwykłe efekty.

stosowanie towaru

1. 1 kapsułkę 2 razy dziennie popić niewielką ilością płynu. UWAGA - Nie należy przekraczać 2 kapsułek na dobę.

2. Stosując jednocześnie 2 metody: kapsułki, których naturalny skład wpływa na zwiększenie penisa od w środku i żelu, używanego bezpośrednio na penisa, możesz uzyskać najkorzystniejsze efekty w niespodziewanie prędkim czasie.

Opakowanie:

60 kapsułek

BiggerSize - obszerniejsze Znaczenie Twojej Męskości - DŁUŻSZY - GRUBSZY - TWARDSZY - hipa.pl poleca