BiggerSize 60caps- kapsułki na powiększenie i pogrubienie penisa (5905669259026) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem BiggerSize 60caps- kapsułki na powiększenie i pogrubienie penisa (5905669259026) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 82.33 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-41%
Supl.diety-Bigger Size - kapsułki 60 szt
82.33
IntimaShop
BiggerSize na Powiększenie i Pogrubienie Penisa - 60 caps | 100% DYSKRECJI | BEZPIECZNE ZAKUPY
138.99
Kraina-Doznań

Parametry

Producent:medica-group
Kategoria:Powiększanie penisa

Opis

Kapsułki na rozszerzenie penisa - BiggerSize 60 kaps

BiggerSize to suplement diety wspomagający rozszerzanie penisa. Opakowanie zawiera 60 kapsułek.
Do czego dąży każdy mężczyzna?
- dużego, grubego, twardego penisa
- silniejszych przyjemności seksualnych
- dłuższej i silniejszej erekcji
- zwielokrotnionych możliwości odbywania stosunków w niedługim odstępie czasu
- powiększonej potencji
- kontroli nad przedwczesnym wytryskiem, wydłużenia czasu trwania stosunku
- przypływu obfitej energii seksualnej i witalności erotycznej
mocne strony głównych części:
Buzdyganek - stężenie 20:1
Niepozornie wyglądająca roślina o unikatowych właściwościach, od tysięcy lat użytkowana jest w medycynie chińskiej i indyjskiej jako silny afrodyzjak. Wyciąg ma działanie pobudzające, a tym samym poprawnie wpływające na sferę seksualną, powiększając jednocześnie poziom testosteronu. Jest rośliną z rodziny parolistowatych zawierającą saponiny steroidowe, alkaloidy roślinne oraz flawonoidy. Buzdyganek wspomaga rozszerzać produkcję testosteronu u mężczyzn poprzez stymulację przysadki mózgowej do produktywniejszej produkcji hormonu leteinizującego (LH). Wysoki poziom tego hormonu sprawia rozszerzenie popędu seksualnego, rozszerzenie wielkości i objętości ciał jamistych penisa.
Czarny owies - stężenie 10:1
Zaliczany jest do środków powiększających popęd płciowy, także odmładzających i przeciwdziałających przedwczesnemu starzeniu się organizmu. Korzystnie wpływa na błony śluzowe i aktywizuje hormony. Działa przeciwzapalnie. Sprawnie oddziałuje na układ nerwowy. Stosuje się nieraz przy osłabieniu nerwowym i wyczerpaniu na skutek depresji i sytuacji stresowych - SEKS BEZ STRESU!!! Łagodzi i może zapobiegać uszkodzeniom wątroby. Cechy przeciwdrobnoustrojowe oraz przeciwgrzybiczne. Działa poprawnie w chorobach reumatycznych, artretyzmie, kamicy nerkowej i schorzeniach nerek. Jest także pomocny w chorobach skórnych rodzaju trądzik, świąd, łojotok.
Maca Root - stężenie 4:1
Maca jest naturalnym lekiem przyczyniającym się do zachowania równowagi w organizmie poprzez regulację poziomu enzymów i hormonów. Utrzymanie funkcji metabolicznych Twojego organizmu w nieprzeciętnej równowadze, z właściwym poziomem męskich hormonów, może dać Tobie nie tylko dłuższe erekcje, lecz też większy popęd seksualny, czyli stosowną potencję seksualną.
Sarsaparilla - stężenie 4:1
Roślina stosowana od dawana jako środek przeciwzapalny, antyseptyczny i przeciwgorączkowy. Użytkowana jest dodatkowo w leczeniu chorób układu moczowego, chorób prostaty i impotencji. W sporej mierze znana też z cechy podnoszących popęd seksualny u mężczyzn.
L-Arginina
Pomaga wzmocnić erekcję i poprawić krążenie w naczyniach usytuowanych w obrębie miednicy. Dzięki czemu może wpływać należycie na wzmocnienie erekcji i wzmocnienie doznań seksualnych a także na zwiększenie wielkości i objętości ciał jamistych penisa. Aminokwas względnie egzogenny, bierze udział w syntezie kluczowych dla fizjologii organizmu związków takich jak tlenek azotu (którego jest prekursorem). To aminokwas spełniający rolę regulatora ciśnienia krwi. Arginina bierze także udział w procesu mocznikowym i jest naturalnym prekursorem ornityny, a ponieważ polepsza funkcje śródbłonka i zwiększa przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, poprzez to oddziałuje na wzrost wielkości męskiego członka.
American Ginseng - stężenie 4:1
Korzenie cenione w lecznictwie już od 4000 lat. American Ginseng pomaga: utrzymać trafną solidność seksualną, poczucie energii i witalności, wzmocnić zdolności seksualne, powiększyć męskość, uzyskać możliwość uzyskania konkretnej erekcji, przeciwdziałać uczuciu niemocy seksualnej. American Ginseng przyczynia się na dodatek do korzystnego przepływu krwi w organizmie, a co z tego wynika zagwarantuje korzystne ukrwienie penisa, dzięki czemu pan może stanąć na wysokości zadania. Upraszcza w dodatku prawidłową pracę mózgu czego rezultatem może być pełna i świadoma kontrola nad swoją męskością.
rozmiar ma znaczenie!
1. BiggerSize przeznaczony jest do regularnego wykorzystywania, dzięki temu pan może przez cały czas cieszyć się z obszerniejszej męskości i pewności siebie.
2. BiggerSize jest genialnym uzupełnieniem przy wykorzystywaniu ekstenderów oraz pompek próżniowych lub wodnych.
3. Pokaźniejszy, masywniejszy, twardszy penis może pozwolić poczuć pełnię satysfakcji Twojej partnerce.
4. Tobie może pomóc pobudzić do końca wszystkie jej wrażliwe miejsca w pochwie, które za każdym razem pozostają w uśpieniu, gdy członek nie osiąga optymalnych rozmiarów.
5. Przekonaj się, czy zabiegając o większą męskość będziesz mógł zadowolić partnerkę w sposób nieosiągalny niż do tej pory.
Działanie
BiggerSize to suplement diety wykonany specjalnie dla mężczyzn, którzy chcą wspomóc proces wzmożonego napływu krwi do wszelkich ciał jamistych penisa a co z tego wynika rozszerzyć swoją męskość. W tym celu opracowano formułę opartą na konkretnie skoncentrowanych ekstraktach (koncentracja choćby 20:1), które mają na celu wpływać na sprawność seksualną. Działanie jest oparte na optymalnym zwiększeniu napływu krwi do naczyń krwionośnych w strukturze męskiego członka. Ciała jamiste, pod wpływem wzmożonego ukrwienia mogą się rozciągać. Dzięki czemu pokaźniejsza męskość może być w Twoim zasięgu. To co akcentuje BiggerSize, to naturalny skład dający możliwość wspierania obszerniejszej potencji, odporności i wytrzymałości seksualnej.
W BiggerSize zawarta została L-arginina, która w połączeniu w trafnej proporcji z niezwykle silnymi ekstraktami o stężeniu dochodzącym do 20:1 może dać niezwykłe efekty.
użytkowanie towaru
1. 1 kapsułkę 2 razy dziennie popić niewielką ilością płynu.
UWAGA - Nie należy przekraczać 2 kapsułek na dobę.
2. Stosując równocześnie 2 metody: kapsułki, których naturalny skład wpływa na rozszerzenie penisa od we wnętrzu i żelu, wykorzystywanego bezpośrednio na penisa, możesz uzyskać najlepsze efekty w niespodzianie szybkim czasie.
Opakowanie: 60 kapsułek